R7 240 Rust oynatır mı?

Daha fazla  
Arkadaşım Rust alacak fakat PC'si Rust oynatır mı bilmiyorum. Oynatırsa kaç FPS alır bilen varsa söylerse sevinirim.
İşlemci: i5 3. ya da 4. nesil.
Ekran kartı: R7 240 2 GB.
RAM: 8 GB.

Arkadaşım Rust alacak fakat PC'si Rust oynatır mı bilmiyorum. Oynatırsa kaç FPS alır bilen varsa söylerse sevinirim.

Turbox almış değil mi o sistem DDR3 DDR3 sistem Rust kaldırmaz i5 3470 muhtemelen kaldırmaz 2 GB VRAM hiç kaldırmaz 30 40 FPS maximum o kadar alır.

Turbox almış değil mi o sistem DDR3 DDR3 sistem Rust kaldırmaz i5 3470 muhtemelen kaldırmaz 2 GB VRAM hiç kaldırmaz 30 40 FPS maximum o kadar alır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Rust kaldırmaz en az R9 280 ekran kartı istiyor ayrıca işlemcide çok sıkıntı. Denemeye değmez Rust hızlı oyun zaten düşük FPS'lerle zevk vermez.

O bilgisayar ile Rust oynamak hayal maalesef. Ben RX 570, R5 1600 AF ve 16 GB RAM ile bile 50 - 60 FPS alıyorum.
Eskiden çoğu sistem akıcı oynatırdı ama oyun çok gelişti grafik ve detay açısından.

O bilgisayar ile Rust oynamak hayal maalesef. Ben RX 570, R5 1600 AF ve 16 GB RAM ile bile 50 - 60 FPS alıyorum.
Eskiden çoğu sistem akıcı oynatırdı ama oyun çok gelişti grafik ve detay açısından.

Ah RX 570 2 sene önce 900 liraya alacaktım Sapphire Edition alamadım APU'yla kaldık.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arkadaşımın monitör 1280x960 tı yanlış hatırlamıyorsam. Bide bu video 4 yıl önce çekilmiş. 30-40fps alırmı?

Arkadaşımın monitör 1280x960 tı yanlış hatırlamıyorsam. Bide bu video 4 yıl önce çekilmiş. 30-40fps alırmı?
Yeni map wipe yemiş bir vanilla sunucuda 40 FPS civarı alabilir.
Diyelim ki sabit 60 FPS alıyor olsun. Aşırı drop yemekten o oyun oynanamaz. Helikopter süremez onu diyeyim.
16 GB RAM var ve 12 GB kullanıyor. 8 GB RAM kurtarmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı