R7 240 sistem CS:GO'da 50 FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

Alpertekin

Femtopat
Daha fazla  
AMD R5 1600 işlemci
8 GB XPG 3000MHz tek kanal RAM
MSI B450-A PRO Max anakart
240 GB SSD
500 GB HDD
4 GB R7 240 ekran karti
550W +80 Plus Corsair Power.

Bu sekilde sistem var ve 30 ile 50 arasi FPS alıyorum. Neden dusuk bu FPS degerim? Yardimci olursanız sevinirim.

FPS 48 de sabit kaldı bu kadar mı oluyor sadece.

Ekran görüntüsü 2021-05-12 195425.png

Bu ayarı devre dışı bırakın.

Son düzenleme:
FPS 48 de sabit kaldı bu kadar mı oluyor sadece.
Tam ekran pencereli yerine tam ekran yapın.
Intel(R) Xeon(R) CPU E3-1240 v3 @ 3.40GHz 3.40 GHz
8 GB Ram.
Aynı ekran kartını bu bileşenler ile düşük ayarlarda oynuyorum herhangi bir sorun yok 100-60 arası FPS değerlerim.

CS:GO'da daha iyi oynamak adına genel olarak düşük çözürlükte oynamayı tercih ediyor çoğu oyuncu. Çözünürlüğü kısmanızı öneriyorum o yüzden. Çoklu CPU kullanımı, texture streaming, boost player contrast seçeneklerini aktif edip bunların dışındakileri kapatmayı deneyin. Dizüstü enerji tasarrufu seçeneğini kesinlikle devre dışı bırakın. Son olarak da konsola "fps_max 0" yazın.

CS:GO'da daha iyi oynamak adına genel olarak düşük çözürlükte oynamayı tercih ediyor çoğu oyuncu. Çözünürlüğü kısmanızı öneriyorum o yüzden. Çoklu CPU kullanımı, texture streaming, boost player contrast seçeneklerini aktif edip bunların dışındakileri kapatmayı deneyin. Dizüstü enerji tasarrufu seçeneğini kesinlikle devre dışı bırakın. Son olarak da konsola "fps_max 0" yazın.
Daha detaylı anlatma şansın var mı?

Daha detaylı anlatma şansın var mı?
CS:GO için başlatıcı seçenekleri kodları var onları yazarak daha iyi performans alabilirsin. Ayrıca arkadaşın dediği "fps_max 0" kodunu ise ayarlardan oyun kısmından konsolu etkinleştir tarzı seçenek olacak onu açın sonra tab tuşunun üstündeki "é" tuşuna basarsan konsol açılır oraya yazacaksın arkadaşın dediği kodu.

Dediğim başlatıcı seçenekleri kod sitesi:

CS:GO için başlatıcı seçenekleri kodları var onları yazarak daha iyi performans alabilirsin. Ayrıca arkadaşın dediği "fps_max 0" kodunu ise ayarlardan oyun kısmından konsolu etkinleştir tarzı seçenek olacak onu açın sonra Tab tuşunun üstündeki "é" tuşuna basarsan konsol açılır oraya yazacaksın arkadaşın dediği kodu.

Dediğim başlatıcı seçenekleri kod sitesi:

Teşekkürederim arkadaşlar sayenizde 30 - 50 FPS yerine şu an 150 - 170 FPS alıyorum sağ olun.

AMD R5 1600 işlemci.
8 GB XPG 3000MHz tek kanal RAM.
MSI B450-A PRO Max anakart.
240 GB SSD.
500 GB HDD.
4 GB R7 240 ekran karti.
550W +80 Plus Corsair Power.

Bu sekilde sistem var ve 30 ile 50 arasi FPS alıyorum. Neden dusuk bu FPS degerim? Yardimci olursanız sevinirim.

Ben i3 7100
R7 240 2 GB GDDR3 ile 1080p Low ayarlarda 100 FPS alıyorum. Normal değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı