R7 240 sistem düşük FPS

Emre014

Hectopat
Daha fazla  
i5 650 işlemci.
R7 240 2 GB.
4 GB DDR3 1333 MHz RAM parçalarla tüm FPS yükseltme yöntemlerini yaptığım halde Valorant'ta 60'dan yukarı FPS göremiyorum. Sebebi nedirmin sistem gereksinimlerinde Core 2 Duo E8400 4 GB RAM Intel HD 4000 olarak belirtilmiş. Sürekli drop yiyorum 60ken 1'e düşüyor adam çıkınca donuyor. Sistem özelliklerim yeterli değil mi?

Yaşatmaz. Ama yine de güncellemenizi öneririm. Kullanımları da atabilir misiniz?

Atacağım.
Anlaşıldı. 1366-768P'de hele işlemci tabanlı bir oyunda besleyemiyor işlemci. Kullanımları da atarsanız net sonuç elde ederiz.

İşlemci kullanımı neredeyse 100'den hiç inmedi diyebilirim ekran kartı kullanımı da maks 28 gördüm. Anlaşılan feci bir darboğaz var.
Yaşatmaz. Ama yine de güncellemenizi öneririm. Kullanımları da atabilir misiniz?

Foxconn H55 MXV anakart kullanıyorum. 9A1F1P06 numaralı bir ZIP dosyası indirdim. Nasıl güncellerim?

Son düzenleme:
Atacağım.

İşlemci kullanımı neredeyse 100'den hiç inmedi diyebilirim ekran kartı kullanımı da maks 28 gördüm. Anlaşılan feci bir darboğaz var.

Foxconn H55 MXV anakart kullanıyorum. 9A1F1P06 numaralı bir ZIP dosyası indirdim. Nasıl güncellerim?
Evet. 1366-768P de darboğaz oluyor. Hatta işlemci tabanlı :(

Ayarları en yükseğe çekin. Belli bir miktar darboğazı azaltacaktır. Kesin çözüm istiyorsanız 1080P bir monitör almalısınız.

Evet. 1366-768p de darboğaz oluyor. Hatta işlemci tabanlı :(

Ayarları en yükseğe çekin. Belli bir miktar darboğazı azaltacaktır. Kesin çözüm istiyorsanız 1080p bir monitör almalısınız.

Bir de yüksekte bir maç atıp deneyeyim ama yüksekte daha düşük olmaz mı yani ekran kartım yüksek ayarları kaldırabilir mi?

Geri
Yukarı