R7 240 sistem için PSU önerisi

Bütçenizi 50 lira arttırabilirseniz attığım FSP Raider'i alın. Yok arttıramam derseniz indirimle fiyatı şu an 227 TL olan High Power 400W 80+ eco Bronze kırmızı fanlı aktif PFC'yi alın, aşağıya linkini attım. Highpower birçok bilindik markaraya PSU üretir. Kuşkunuz olmasın.

Bunu gördüğüm çok iyi oldu Aerocool yerine buny almam daha mantıklı değil mi? Birazdan para yüklemeye gideceğim bu fiyata alabileceğim en iyisi bu olduğundan eminsiniz değil mi?

Bunu gördüğüm çok iyi oldu Aerocool yerine buny almam daha mantıklı değil mi? Birazdan para yüklemeye gideceğim bu fiyata alabileceğim en iyisi bu olduğundan eminsiniz değil mi?
Gözünüz kapalı alabilirsiniz. High power pusular oldukça kalitelidir. Hem verdiğim psu 80+ bronze sertifikalı. Size fazlasıyla yetecektir.

Uyumsuzluk sorunu yapmayacaktır, sisteminiz ortalama 200 250 arası Max harcar 400W 80+ Bronze çok rahat besleyecektir.

Teşekkürler yardımın için. Ürün elime geçince deneyimimi de yazarım.
Uyumsuzluk sorunu yapmayacaktır, sisteminiz ortalama 200 250 arası Max harcar 400W 80+ Bronze çok rahat besleyecektir.

Teşekkürler yardımın için. Ürün elime geçince deneyimimi de yazarım.

Rica ederim, psu elinize ulaştığında ve kasaya bağladığınızda güncelleme yazarsınız.
dün sipariş verdim akşam 6 gibi ve hala kargoya verilmedi . Şikayetvar sitesine baktım yakın zamanda bir sürü kargo şikayeti yazılmış. İptal etmek geliyor aklıma mağdur olmak istemiyorum babama zorla aldırdım çünkü

dün sipariş verdim akşam 6 gibi ve hala kargoya verilmedi . Şikayetvar sitesine baktım yakın zamanda bir sürü kargo şikayeti yazılmış. İptal etmek geliyor aklıma mağdur olmak istemiyorum babama zorla aldırdım çünkü

İptal etmenizi önermem bende aynı siteden sipariş verdim farklı bir ürün için, bugün Aras kargo işçi bayramı nedeniyle çalışmadı. Ben perşembe sipariş verdim cuma kargodaydı...

Yeni konular

Geri
Yukarı