R7 240 sisteme AM3+ anakart önerisi

Sradezs

Decapat
Yer
Yalova
Daha fazla  
İşlemcim FX 8350 4 GHz 4.3 GHz Turbo 8 çekirdek AM3+ soket.
RAM DDR3 12 GB 1333 MHz.
Sapphire R7 240 2 GB ekran kartı.
Bu ekipmanlara uygun şekilde en ucuz anakartı sıfır olacak şekilde önerebilir misiniz?

En ucuzu sanırım bu. Nasıl bir ürün olduğuna yorumlardan bakabilirsiniz. Ben bu kadar para vermenizi önermem. 2.El bakmanız daha sağlıklı olacaktır.

@GFYT ne demek sıfır bulunmuyor. Biz buluruz. 😂

En ucuzu sanırım bu. Nasıl bir ürün olduğuna yorumlardan bakabilirsiniz. Ben bu kadar para vermenizi önermem. 2.El bakmanız daha sağlıklı olacaktır.

@GFYT ne demek sıfır bulunmuyor. Biz buluruz. 😂

Abi şimdi benim işlemci ile anakart yandı işlemcimi alacağım 2.el FX 8350. Babamın arkadaşı bilgisayar mühendisi işlemciyi 2. el temiz alabilirsiniz ama anakart önermem dedi o yüzden sıfır anakart bakıyorum dediğiniz ürün çok pahalı değilmiş 2. elden güvenilir en azından garantili her neyse çok teşekkür ederim bu anakartı araştırıp alabilirim çok teşekkür ederim <3

Abi şimdi benim işlemci ile anakart yandı işlemcimi alacağım 2.el FX 8350. babamın arkadaşı bilgisayar mühendisi işlemciyi 2. el temiz alabilirsiniz ama anakart önermem dedi o yüzden sıfır anakart bakıyorum dediğiniz ürün çok pahalı değilmiş 2. elden güvenilir en azından garantili her neyse çok teşekkür ederim bu anakartı araştırıp alabilirim çok teşekkür ederim <3.
Açıkçası FX serisi işlemci önermiyorum. Intel i5 6-7, veya i3 7-8. nesil işlemciler ve buna uygun anakart çok daha iyi olur bence. FX serisi fazla ısınması ve düşük performansıyla biliniyor.

Eğer AMD alacaksanız en iyisi Ryzen veya Athlon tercih edin. Tabii bir de bunlara uygun anakart. Rica ediyorum.

Açıkçası FX serisi işlemci önermiyorum. Intel i5 6-7, veya i3 7-8. nesil işlemciler ve buna uygun anakart çok daha iyi olur bence. FX serisi fazla ısınması ve düşük performansıyla biliniyor.

Eğer AMD alacaksanız en iyisi Ryzen veya Athlon tercih edin. Tabii bir de bunlara uygun anakart. Rica ediyorum.

Benim FX 8100 yandı ama hem GHz'si yüksek hem de çekirdeği şimdi i5 6-7 nesil işlemcinin hem fiyatı yüksek hem de performansı düşük bu yüzden FX tercih ediyorum

Benim FX 8100 yandı ama hem GHz'si yüksek hem de çekirdeği şimdi i5 6-7 nesil işlemcinin hem fiyatı yüksek hem de performansı düşük bu yüzden FX tercih ediyorum
Evet çekirdekleri fazla ama gücü düşük. Bu seriyi çöp yapan bu ve ısınma sorunu zaten. Ben almazdım yine de siz bilirsiniz.

Eğer alacaksanız iyi bir termal macun ve iyi bir soğutma kullanın, yakmayın bir kez daha. :)

Gücü düşük derken abi, anlamadım?

Yani diyorum ki 4 tane 25 kuruşta 1 lira eder, 2 tane 50 kuruşta. Önemli olan çekirdek sayısı değil, çekirdek gücüdür. Intel'ler çekirdek sayısında az olsa da çekirdek gücü olarak FX serisinden daha üstün. Eğer Intel'ler pahalı diyorsan FX al.

Yani diyorum ki 4 tane 25 kuruşta 1 lira eder, 2 tane 50 kuruşta. Önemli olan çekirdek sayısı değil, çekirdek gücüdür. Intel'ler çekirdek sayısında az olsa da çekirdek gücü olarak FX serisinden daha üstün. Eğer Intel'ler pahalı diyorsan FX al.

'Önemli olan çekirdek sayısı değil, çekirdek gücüdür' bunu bilmiyordum işte her çekirdek aynı güçte sanıyordum bir değerlendirme yapacağım sizide yordum kusura bakmayın lütfen <3

Yeni konular

Geri
Yukarı