R7 240 Sisteme Yükseltme

Benim şahsi düşüncem tam olarak parça parça alman doğru değil. işlemciyi yazın alacaksan ana kartını da yazın al. Sonuçta teknoloji bu. Aldığın ürünleri hemen kullanma şansın olsa al derim de alıp bekleteceksin. belki o sırada daha iyi bir ürün çıkacak, belki bir ürünün fiyatı düşecek. Bilemez kimse bunu. O yüzden bazı parçalar birlikte düşünülmeli bence. Ana kart+işlemci+ram parçalarını muhtemelen birlikte almak zorunda kalacaksın. Kasa+Psu+Hdd daha genel parçalar. Ekran kartıda son zamanlarda çıkanların hepsi uyumlu diye biliyorum.
Yani benim önerim paranı harcama, biraz daha biriktir. Bazı parçaları birlikte alman yönünde.
Teşekkür ediyorum. Peki oyunlarda değişim olur mu ?

Ekran Kartı: Tahmini Teslimat Zamanı (Böyle ekran kartlarına bir şeyler oluyor az kullanılmış oluyor. Yada bozuluyor. Gidiyor tamir ediliyor yine satışa çıkıyor. Tabiki biraz daha ucuza. )
Bu arada League of Legends, CS GO benzeri oyunları en yüksek ayarlarda ezer geçer bu parçalar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı