R7 240 sistemi nasıl satabilirim?

akashifudou

Decapat
Daha fazla  
Merhaba abiler. Bugün bilgisayarımı elden çıkarma çabama yardımcı olmasını umduğum birkaç tavsiye istemeye geldim. Özellikleri: ASUS Radeon R7 240 2 GB DDR3 ekran kartı, Intel Core i5-660 4M önbellek, 3, 33(3, 60) GHz işlemci, Turbox H55M Intel H55 1333 MHz DDR3 soket 1156 anakart, Kingston KVR16N11S8/4 2x4GB 1600MHz DDR3 non-ECC RAM, Power Supply Turbox 300Watt 12cm fanlı, Hitachi hcs5C1032CLa382 320,0 GB hard disk, Turbox TR X kasa, Jungle S90 universal işlemci fanı (Intel/AMD).

Sistem rezalet ve bu yüzden yanaşan olmayacağını düşünüyorum, ama aldığım fiyata(zamanında 1400TL'ye almıştım) satmak istiyorum, bu sayede istediğim PC'nin fiyatını tam karşılıyor olacağım. Ama bu biraz zor gibi duruyor, o yüzden sizin tavsiyelerinizi dinlemeye geldim.

Cevap veren fikrini belirten herkese teşekkürler.

Parça parça satabilirsiniz daha kârlı olur diye düşünüyorum.

Max 700-800TL eder diye düşünüyorum. İkinci el sitelerine koyun alan mutlaka olur.
Yeni bilgisayar vs almayı düşünüyorsanız bu sistem yükseltilebilir. 1156 soket anakart var ne de olsa.
Bunlar çok kafa karıştırıyor işte ikinizin dediğinin de aksini iddia eden Bi kesim var haliyle kafam karışıyor ama eba canavarı diye satabilir miyim sizce letgo ve sahibindende ilanları var halihazırda

Bunlar çok kafa karıştırıyor işte ikinizin dediğinin de aksini iddia eden bir kesim var haliyle kafam karışıyor ama EBA canavarı diye satabilir miyim sizce Letgo ve sahibinden de ilanları var halihazırda.

Parça parça hepsini satamazsın hemen, o güç kaynağını falan alacağını sanmıyorum birilerinin. İkinci el sitelerine koy, alanlar oluyor. Bende çok eski bir bilgisayarı satmıştım 1 2 hafta geçmeden.

Parça parça hepsini satamazsın hemen, o güç kaynağını falan alacağını sanmıyorum birilerinin. İkinci el sitelerine koy, alanlar oluyor. Bende çok eski bir bilgisayarı satmıştım 1 2 hafta geçmeden.

R7 240 128 bit ekran kartını sadece 400 tl ye satmıştım 3 ay önce. Bence hiç yoktan 900 lirası var.
Son olarak fiyatı sormak istiyorum sizce ne kadara koymalıym en az 1200tlye inebilirim öbür türlü kazanamayacağım gibi duruyor

Geri
Yukarı