R7 240 sistemin ASTRONEER performansı

İşletim sistemi
Windows 10

Demonce

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba, hazır Steam indirimleri varken ASTRONEER almak istiyorum. Ancak kaç FPS vereceğini bilemediğim için satın almak istemedim bilen birileri yardımcı olursa sevinirim. Oyunun sistem gereksinimleri ektedir.

Sistem
  • Sapphire R7 240 2 GB.
  • Intel i5-4590 3.30 GHz.
  • 16 GB 1600MHz RAM.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    27,3 KB · Görüntüleme: 33
Merhaba, hazır Steam indirimleri varken ASTRONEER almak istiyorum. Ancak kaç FPS vereceğini bilemediğim için satın almak istemedim bilen birileri yardımcı olursa sevinirim. Oyunun sistem gereksinimleri ektedir.

Sistem
  • Sapphire R7 240 2 GB.
  • Intel i5-4590 3.30 GHz.
  • 16 GB 1600MHz RAM.
Kaç FPS vereceğini bilemem ama rahatlıkla oynarsınız.

Kaç FPS vereceğini bilemem ama rahatlıkla oynarsınız.

Aslında böyle bir konu açmayacaktım fakat şu videoyu izledikten sonra endişeye girdim biraz 2017'de çekilmiş bir video olduğu için konu açmaya karar verdim. Oyunun grafikleri önemli değil sadece çözünürlük düşmeden 60 FPS oynar mıyım onu merak ediyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aslında böyle bir konu açmayacaktım fakat şu videoyu izledikten sonra endişeye girdim biraz 2017'de çekilmiş bir video olduğu için konu açmaya karar verdim. Oyunun grafikleri önemli değil sadece çözünürlük düşmeden 60 FPS oynar mıyım onu merak ediyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Steam üzerinden alın oyunu, oynayamazsanız iade edebilirsiniz.

Oynarsınız diye düşünüyorum. İade edebiliyorsunuz zaten Steam'de.

Yeni konular

Geri
Yukarı