R7 240 sürücü kurarken "Windows dijital olarak imzalanmış sürücü gerektiriyor" hatası

lykiamami

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar R7 240 kartımın sürücüsünü yüklerken böyle diyor. Çözümü var mıdır?
Elle yüklediğimde de, driver booster ile yüklediğimde de aynı sorun çıkıyor.
16071109013814840466954069396114.jpg

El ile yüklerken WHQL yazan sürümü seçip deneyin.

Nereden başlasam bilemedim. İşletim sistemi Windows 7, Driver Booster kullanılmış...

Buradan işletim sisteminizle uyumlu ve yanında WHQL yazan en güncel sürücüyü indirip kurun. Ancak Driver Booster ile herhangi bir güncelleme yaptıysanız hiç uğraşmayın, temiz kurulumla Windows 10'a geçin. Bu saçma uygulamadan kurtulmanın tek kesin yolu temiz kurulum.

El ile yüklerken WHQL yazan sürümü seçip deneyin.
Hatayı verdi kapat dedim. Şuan sorunsuz bir sıkıntı çıkarsa kurarım dediğinizi.
Nereden başlasam bilemedim. İşletim sistemi Windows 7, Driver Booster kullanılmış...

Buradan işletim sisteminizle uyumlu ve yanında WHQL yazan en güncel sürücüyü indirip kurun. Ancak Driver Booster ile herhangi bir güncelleme yaptıysanız hiç uğraşmayın, temiz kurulumla Windows 10'a geçin. Bu saçma uygulamadan kurtulmanın tek kesin yolu temiz kurulum.
2 GB ram ile windows 10 kullanmamı mı bekliyorsunuz? Ayrıca driver booster kullanmam normalde. İlk defa kurarken böyle bir hata aldım bir de driver booster kullanayım dedim.

Son düzenleme:
Sisteminizdeki RAM miktarını bilmeden işletim sistemi konusunda kesin bir cevap vermemi mi bekliyorsunuz? Sadece ekran kartını belirtmişsiniz, ben de ondan yola çıkarak böyle bir şey söyledim. 8.1 kullanabilirsiniz o halde.

Driver Booster'ı bir kere indirdiniz. Ekran kartından başka güncelleme yaptınız mı? Yaptıysanız, temiz kurulum öneriyorum. Yapmadıysanız da bahsettiğimiz sürücüyü kurun.

Yeni konular

Geri
Yukarı