R7 240 tabanlı sistem GTA 5 performansı nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Skowronskapb

Hectopat
Yer
Çorum
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. İlk konum umarım doğru yere açmışımdır. Soruya geçeyim belirteceğim sistemde Gta V'i normal ayarlarda kaç FPS alırım? Bunu sormak istiyorum iyi forumlar.

İşlemci : İntel Core i5 3470 3.20 Ghz (Turbo Boost ile 3.60 Ghz)
RAM : 8 GB DDR3
Ekran Kartı : R7240 2GB 128 Bit DDR3 (DX12) Asus Soğutmalı
HDD : 500 GB
Güç : 330 Waat
Mönitör : 18,5 HD (1366x768)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videodaki gibi ayarları tamamen kısarak 50 FPS üstünde oynayabilirsiniz. Zaten normal ayarlar en düşük ayarlar oluyor:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Youtube'a yazsan daha kolay bulurdun.

Belli ki arkadaş bize güveniyor ve daha güvenilir sonuç için konu açmış. Nesi var bunun?

30 FPS üstü de oynanabilir olduğundan belli ayarlar oyun içinde açılabilir. Ancak önerim en yüksek performans için düşük ayarlar.

Cevaplarınız için teşekkürler , bu kadar performans beklemezdim bir iki ayarı yükseltirsem sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Videoyu izlemiştim birde size sormak istedim.

Daha güvenilir sonuç isteyen biri araştırır bizde burda herşeyi bilemeyiz senin dediğin herşey benim dediğim herşey tamı tamına tutacak diye birşey yok en azından Technopat'ı azcık araştırsaydı R7 240 testine rastlayabilirdi. Polemik yaratmayalım gerek yok.:)

Technopat'ı araştırdım kardeşim videoyu izlediğimi bir önceki cevabımda belirttim güzelce araştırdım burada bilen arkadaşlar konuya cevap yazması ümidiyle konu açtım, bilmeyenler zaten cevap vermez iyi forumlar.

Sorun nasıl çözüldü? Bizimle paylaşır mısınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı