R7 240 Tabanlı Oyun Bilgisayarı Toplama

furkancetinkol

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar şu sistemi toplamış bulunmaktayım.
İlk defa sistem topluyorum parcalarım felan uyumlumu bir bakarsınız sevinirim.
GTA V Hangi Ayarlarda Kaç Fps Alırım ?
Şimdiden Teşekkürler.

NOT: İşlemcimi overclock edicem 4.5 GHz hızında çalıştırmaya çalışıcam. Soğutma önerilerinizi belirtirseniz iyi olur. Nasıl soğuturum ben bunu :D

12312.png

Gtx 750'den aşağı kart alma derim. Bunlarda testleri ;

R7 240
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gtx 750
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum en çok para yatıracağın şey ekran kartı olmalı.Eğer doğru düzgün oyun oynamak istiyorsan o ekran kartından uzak dur.Hiç değilse bir r9 serisine bak derim veya gtx 750ti.Oyun oynamak istiyorsan en önemli şey ekran kartıdır.Bunu unutma.Sen şimdi o ekran kartını siparişten çıkar ve geriye kaç tl bütçen kaldığını söyleki bizde ona göre sana ekran kartı önerelim.

Tam olarak bütçeniz ne kadar? 1200Tl'ye oyuncu kasası dizmek biraz zor. Bütçeyi arttırabilirseniz aşağıdaki gibi bir sistem olabilir.
1300 350w.png

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı