R7 240 ve E8400 Sistem toplama

Video öyle demiyor ama, doğa üstü bir sistemin mi vardı 🤣 Yaptığın kendini komik duruma düşürmekten başka bir şey değil.
Sevgili Ali, sistemi boş olduğum bir gün temizleyip tekrar kuracağım. Sana değerleri paylaşırım...
Video öyle demiyor ama, doğa üstü bir sistemin mi vardı 🤣 Yaptığın kendini komik duruma düşürmekten başka bir şey değil.
Aynı şekilde, ekran kartı 1 GB ve ben sana O.C. kullandığımı söyledim, İşlemci 2.53GHz değildi, ve ekran kartı 2 GB idi. Ve hayır, sistemim doğa üstü felan değil :)

Ekran Alıntısı.PNG

Buradan bile bilgsiz birisi olduğunu anlayabiliyorum. Ekran kartının bellek kapasitesinin FPS ile bir ilgisi yoktur...
Çözünürlük, çevre detayları ekran kartına yüklenir. Ekran kartı yeterli belleğe sahip değilse RAM'lere döner, RAM ise 4 GB. 4GB ise çok yetersiz kaldığı için düşük FPS değerleri sergiler. Ve benim bilgim kadar kelime dağarcığın olsaydı, daha mantıklı cümleler kurabilirdin.

Çözünürlük, çevre detayları ekran kartına yüklenir. Ekran kartı yeterli belleğe sahip değilse RAM'lere döner, RAM ise 4 GB. 4GB ise çok yetersiz kaldığı için düşük FPS değerleri sergiler. Ve benim bilgim kadar kelime dağarcığın olsaydı, daha mantıklı cümleler kurabilirdin.
4GB RAM olmasının FPS'ye doğrudan bir etkisi olmaz bunu bile bilmiyorsun. Bana bir şeyler öğretmeye kalkarmış gibi cevap vermen de saçmalık. Yaz da görelim senin dağarcığını. Neler biliyorsun göster bize.

4GB RAM olmasının FPS'ye doğrudan bir etkisi olmaz bunu bile bilmiyorsun. Bana bir şeyler öğretmeye kalkarmış gibi cevap vermen de saçmalık. Yaz da görelim senin dağarcığını. Neler biliyorsun göster bize.

Sana bir tavsiye vereyim, ikimizin adına forumdaki kardeşlerimize daha iyi destek verebilmek için birbirimizi göz ardı edelim. Yoksa senin bu ukala tavrın, işimizi daha da uzatacak. Sen işine bak ben işime, haydi selametle.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı