R7 240 ve G840 Uyumu

umutcankor21

Hectopat
Daha fazla  
Intel Pentium G840 işlemcim var. Yakın zamanda 2.el R7 240 almayı düşünüyorum. İşlemcim ve ekran kartı darboğaz yaratır mı? Yaratıyorsa bu işlemciye uygun maksimum 200 TL'ye 2.el ekran kartı önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Intel Pentium G840 işlemcim var. Yakın zamanda 2.el R7 240 almayı düşünüyorum. İşlemcim ve ekran kartı darboğaz yaratır mı? Yaratıyorsa bu işlemciye uygun maksimum 200 TL'ye 2.el ekran kartı önerir misiniz?
R7 240 olur ama yüksek performans alamazsın. Biraz para biriktirirsen 600-700 TL gibi bir fiyata GT 1030 içeren sistem alabilirsin.

R7 240 olur ama yüksek performans alamazsın. Biraz para biriktirirsen 600-700 TL gibi bir fiyata GT 1030 içeren sistem alabilirsin.
Zaten gelecek yıl bir sistem almayı düşünüyorum.Ama şimdilik bütçem 100-200 arası.Şuan İntel HD Graphics kullanıyorum yani bilgisayarda ekran kartı yok ve ben memnun değilim.Beni sadece 1 yıl götürsün yeter.

Elimde Sapphire model R7 240 var. Faturasi içinde kutu içerikleri tam düşünürsen irtibata geçelim.

Edit: bende Hd graphics kullaniyorum diye almistim. Cok memnun kalmistim. Şuan yeni bilgisayar alacagim icin parcalari elden cikariyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı