R7 240 ve Xeon E5450 sistem toplama

BakiÇobanxx02

Centipat
Merhaba arkadaşlar ben bir sistem topluyacağım 2 senelik falan idare etsin diye eksik yönleri ya da önerilerinizi söyler misiniz?

Anakart: Gigabyte ga G41M Combo
İşlemci Xeon E5450
Ekran kartı: MSI Radeon R7 240
2x2 4 GB DDR3 RAM.

Sizce nasıl?

Merhaba dostum anakartının 8 GB Ram kapasitesi var illa bu sistemi kullanacağım diyorsan 8 GB kullansan daha iyi olur diye düşünüyorum. Bir oyun açmak için artık en azından 8 GB öneriliyor.

Ben de aynı sistemi toplamaya başladım, anakartı aldım. İşlemci konusunda hemfikiriz fakat ekran kartı olarak tavsiyem GTX750Ti olacaktır. RAM olarak ta 4x2 8GB RAM almanı tavsiye ederim.

Merhaba dostum anakartının 8 GB Ram kapasitesi var illa bu sistemi kullanacağım diyorsan 8 GB kullansan daha iyi olur diye düşünüyorum. Bir oyun açmak için artık en azından 8 GB öneriliyor.
Çok teşekkür ederim.
Ben de aynı sistemi toplamaya başladım, anakartı aldım. İşlemci konusunda hemfikiriz fakat ekran kartı olarak tavsiyem GTX750Ti olacaktır. RAM olarak ta 4x2 8GB RAM almanı tavsiye ederim.
Teşekkürler :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı