R7 240'dan GT1030'a Geçilir mi?

FIFFLAREN

Kilopat
R7 240 Ekran kartım CS:GO'da sisde, çatışmada vs. kasma yapıyor. Ayriyetten Hitman 2, GTA5 falan da oynamak istiyorum. Geçilir mi sizce? Bir de kasam yeterli olur mu?

İşlemci: Pentium G4560
Kasa: Everest Eagle EC337 400W

Son düzenleyen: Moderatör:
Güç kaynağınız çok kalitesiz değilse ikinci el ya da Aliexpress'ten RX570 öneririm. Şahsi fikrime göre kaliteli bir oyun deneyimi için RX570'in altında ekran kartı ve R3 2300X eşdeğerinin altında işlemci alınmamalı artık.

Bende şu anda r7 240 kullanıyorum ve ekran kartımı yükselteceğim rx 560 almanı tavsiye ederim özellikle biostar ürünü oldukça iyi (fiyatına göre) gt 1030 almaktansa onu al hem daha ucuz hem çok daha uzun süre kullanılabilir. Yakın arkadaş çevremden birçok kişi o ürünü kullanıyor sorun yaşayan görmedim.

Bende şu anda r7 240 kullanıyorum ve ekran kartımı yükselteceğim rx 560 almanı tavsiye ederim özellikle biostar ürünü oldukça iyi (fiyatına göre) gt 1030 almaktansa onu al hem daha ucuz hem çok daha uzun süre kullanılabilir. Yakın arkadaş çevremden birçok kişi o ürünü kullanıyor sorun yaşayan görmedim.
PSU sorun çıkarmasın :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı