R7 250 ile GTA V Very High Ortalama 71 FPS Verir mi?

Hayırlı olsun o zaman, üzümü ye bağını sorma :)
Teşekkür ederim :) bu arada belirtilen sınırları aş ayarını açtım.Ekran kartı belleği kullanımı 2GB den 4GB ye çıktı. sonra kapattım ama yine de gta 5 te 4 gb ekran kartı kullanımı gösteriyor.Ayarları yükseltsem bile çubuk yeşil hala geliştirme payı kalıyor
Bu işte kesinlikle bir anormallik var.
O kesin , umarım kart komple yanmaz.Çünkü normalde 2 gb belleği olan kart , şuan 4 gb gösteriyor

Son düzenleme:
Teşekkür ederim :) bu arada belirtilen sınırları aş ayarını açtım.Ekran kartı belleği kullanımı 2GB den 4GB ye çıktı. sonra kapattım ama yine de gta 5 te 4 gb ekran kartı kullanımı gösteriyor.Ayarları yükseltsem bile çubuk yeşil hala geliştirme payı kalıyor

O kesin , umarım kart komple yanmaz.Çünkü normalde 2 gb belleği olan kart , şuan 4 gb gösteriyor
Hocam büyük ihtimalle bilgisayarı ayarlarken ekran kartına ram takviyesi yapmışsınızdır,o yüzden sıkıntı olmaz

Hocam büyük ihtimalle bilgisayarı ayarlarken ekran kartına ram takviyesi yapmışsınızdır.
Onu nerden yapabiliyor ya da iptal edebilirim ki? çünkü gta 5 ayarlar kısmının üstünde Directx seçeneği altında , önerilen sınırları aş , seçeneğini aktif ettim. ondan sonra böyle oldu

Son düzenleme:
Onu nerden yapabiliyor ya da iptal edebilirim ki? çünkü gta 5 ayarlar kısmının üstünde Directx seçeneği altında , belirtilen sınırları aş , seçeneğini aktif ettim. ondan sonra böyle oldu
Hocam oyundan değil,CMD'den ya da aygıt yöneticisinden yapılır ya da iptal edilir.
Hocam oyundan değil,CMD'den ya da aygıt yöneticisinden yapılır ya da iptal edilir.
Ama ram sıkıntınız yoksa iptal etmenize gerek yok.

Ama ram sıkıntınız yoksa iptal etmenize gerek yok.
Onları yapmadığıma göre , ekran kartına ram takviyesi yapılmamış.Çünkü onlarla hiç uğraşmadım bile , demek ki başka bişe var

Hocam oyun haricinde ne yaptınız?
Belki olayı çözmek daha kolay olur.
MSİ RAEDON yazılım programında oyunlar için ayarları düzenledim.Bazılarını aktif ettim. bazılarını kapattım.Ondan sonra ekran kartı en güncel sürücüsünü yükledim.E VE C diskini temizledim.Başka bişe yapmadım

Geri
Yukarı