R7 250 Oyunlarda Düşük Performans

OzanÇelik

Kilopat
Yer
Biga/Çanakkale
Daha fazla  
Merhaba.
Geçtiğimiz günlerde bir adet Sapphire R7 250 satın aldım FPS sorunu yaşıyorum, sizce bu değerler normal mi yardımcı olur musunuz?
Bu ekran kartını kullandığım sistem:
  • i3 540
  • 8GB RAM
  • ECS H55H-M
Euro Truck Simulator;

fsdfsd.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
@Handsome Reis Bariz bir optimizasyon sıkıntısı var. Yüksek FPS vermiyor. Özellikle Ultra ayarlarda çok iyi kartlarda bile 50-60 FPS zor görüyor. Oyunu 3-4 yıldır oynuyorum. GTA 5'de bundan fazla FPS alır normal ayarlarda.

@Handsome Reis Bariz bir optimizasyon sıkıntısı var. Yüksek FPS vermiyor. Özellikle Ultra ayarlarda çok iyi kartlarda bile 50-60 FPS zor görüyor. Oyunu 3-4 yıldır oynuyorum. GTA 5'de bundan fazla FPS alır normal ayarlarda.
Multiplayer mi singleplayer mi oynuyorsunuz? Ben orta seviye kartta orta seviye, düşük seviye kartta düşük seviye ve üst seviye kartta yüksek FPS verdiğini görüyorum. Bu arada ETS 2'de FPS limiti var monitörünüzün Hz'sine göre.

ETS 2'de optimizasyon sorunu yok. 610M sistem bile orta ayarlarda 30 FPS alabiliyor. Akıcılık olsun diye bazı ayarları kısıp 40-50 FPS'ye ulaşabiliyorum.

Eskiden 100 FPS alıyor iken şimdi bu değerleri alıyorum demek istemiş. O zaman sistemde bir sorun olabilir. Fakat donanımsal olarak bir sorun yok gibi duruyor. Ayrıca oyuna sürüm yükseldikçe çok fazla detay ekleniyor. İçim rahat etmiyor der iseniz temiz kurulum deneyin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı