R7 250 Regular 250 Peak 300 Watt

Yeğenim kullanıyor. Sen sorunca tekrar arayıp sordum. Kendi deneyimim yok.

Monitör çözünürlüğün ve oynadığın oyunlar nedir?

1440x900 oynadığım oyunlar; Arma 3, Cs Go ,Lol.
Zaten bütün bu parçaları arma 3 için istiyom.

Rust da oynuyorum dicem ama açmıyor bile.

Birşey soracağım bu parçaları taktıktan sonra bios dan bir ayar falan yapıyor muyuz?

Teknobiyotik güvenli mi?

Teknobiyotik güvenli. Parçaları takmadan önce BİOS güncellemesi varsa yapman iyi olur. Başka bir ayara gerek yok bildiğim kadarıyla. O çözünürlükte R7 360 coşar.
Montajdan önce kasadaki elektriği boşaltmak için fişi çekip birkaç kere power tuşuna basmalısın. Musluğa dokunarak üstündeki elektrikten de kurtulmalısın. Kazak gibi elektrik üreten tüylü şeyler giymemeli. PSU'nun öyle çok kablosu yok. Neyi nerden söktüğüne dikkat edersen rahatlıkla toplanır.

Son düzenleme:
Kardeş bu arada konuyu yine açmış gibi oluyorum ama sen bana 12v kanalından 180w veriyor dedin
fakat zaten Gtx750Ti maksimum 65 watt tüketmiyor mu?
İşlemcimi internetten araştırdım 55 watt tüketiyor hadi senin dediğin gibi işlevselliğini kaybetmiş desek ne kadar olabilir ki?
150'ye düşmüştür toplamda 115 watt tüketecek diğer bileşenler ile birlikte en fazla 150.

Hatta ve hatta Twin Frozr olan modeli 55 w.

İleriye dönük diyorsunuz fakat o kartı alsam bana 2 yıl yeter ben 2 yıl sonra yeni sistem toplarım bu sistemi alalı 2 yıl oldu.

Yinede haklı olabilirsiniz önce alıp deneyeceğim en ufak bir sorunda yeni güç kaynağına da yönelirim.
Aklımdaki güç kaynağı 12v kanalından 408 veriyor 500w 80 plus sertifikası yok ama 12v den 408 yeterlidir herhalde.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı