R7 250 Sistemin Performansı Çok Düşük

herenogut5

Decapat
Merhaba arkadaşlar, sizlere bir şey sormak istiyorum. Bilgisayarımın durumu donanım olarak kötü değil ama aşırı derece yavaş. En son Tencent’i indirdim PUBG için onu bile açamıyorum kasıp duruyor. Bilgisayarımı yeni formatladım kasıyor diye hala aynı sorunlar.
Sistem özelliklerim;
  • 4 çekirdekli AMD işlemci
  • MSI R7 250 ekran kartı
  • Hayper X 1600MHz 4+4 RAM
  • 2 tane ayrı ayrı HDD (Sorun bunlarda olabilir diye düşünüyorum.)
  • Asus M5A 78L LE anakart
Sıkıntı sizce neyde olabilir, bayağıdır bu sıkıntıyı çekiyorum, yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sistem ile (İşlemcinin ne olduğunu yazmamışsınız ) kasması gayet doğal mobil oyun çünkü. Zaten ekran kartınız çok kötü denecek seviyede. Büyük ihtimalle işlemciniz de FX 4100, 4300 yani kısacası donanım olarak düşündüğünüz kadar iyi değil aslında.

Tencent indirmiş ise pubg mobildir. Mobil versiyonu çok donanım istemiyor. Driver'dan olabilir.
Bu sistem ile (İşlemcinin ne olduğunu yazmamışsınız ) kasması gayet doğal mobil oyun çünkü. Zaten ekran kartınız çok kötü denecek seviyede. Büyük ihtimalle işlemciniz de FX 4100, 4300 yani kısacası donanım olarak düşündüğünüz kadar iyi değil aslında.

Bende bazen arkadaşlarımla pubg oynamak için bilgisayardan mobil pubg te giriyorum. Girşte soru soruyor grafik ayarları ile ilgili (kurlum esnasında) oradan en yükseği seçtiyseniz kasması normal. Ayarları düşürüp tekrar deneyin isterseniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı