R7 250 Skyrim Oynatır mı?

Kleith

Hectopat
Eski bir oyuna göre fazla bir şekilde HD 7870 istiyor sanırım Special Edition olduğu için. Bunun eski sürümünü indirmenin bir yolu yok mu? Ya da bu sürümü 768p oynatır mı?

Special Edition yerine normal sürümünü indirmeni öneririm. Hem daha çok mod bulursun, hem de daha çok FPS alırsın dostum.
Gölgeleri oyunun .ini dosyasından kapatma ya da neredeyse 0'a yakın bir konuma getiren bir değer vardı, google'a "skyrim shadows off tweak" yazarsan bulabilirsin.

Aşırı bir fark yok. :). HD 7870 özelliklerini bilmiyorum ama benim kullandığım R7 250 1025MHz Core 925MHz Memory clock.
Nasıl aşırı bir fark yok? Her şey saat hızları değil, mimari farkı da var. 2 kat kadar performans farkı var aralarında. HD 7870 GTX 750Ti'dan daha güçlü neredeyse 760 ile eşdeğer bir kart.

Sorunuzun cevabına gelirsek kaldırır ama LE oynamanızı tavsiye ederim. Daha geniş bir mod altyapısına sahip, grafik modlarıyla da görüntüsünü istediğiniz durumda SE'den daha iyi duruma getirebilirsiniz.

Grafikleri yenilenmiş versiyonda kasıyordu 2 yıl R7 250 kullandım düz Skyrim'de sıkıntı yok ama.

Special Edition yerine normal sürümünü indirmeni öneririm. Hem daha çok mod bulursun, hem de daha çok FPS alırsın dostum.
Gölgeleri oyunun .ini dosyasından kapatma ya da neredeyse 0'a yakın bir konuma getiren bir değer vardı, google'a "skyrim shadows off tweak" yazarsan bulabilirsin.
Normal sürümü nerden bulucam?

Geri
Yukarı