R7 250X 2GB vs Radeon HD 7850 2GB

Sağ ol kardeşim biz burada herkese yardım etmek için toplanıyoruz :D.
Hay unutmadan söyleyeyim Eğer ekrana görüntü gelmez ise Güç Kaynağını ve kabloları kontrol et şimdiden yazayım da ayrı bir konu açılmasın :D.
Yok 6lı power dan gelen kabloları bagliycam ve dönüştürücü alicam sonra inşallah basliycam.
Bu arada bende yavaş yavaş öğrenince sizin yerinizi doldururum buraya girer yardımcı olurum ama çok detay var öğrenmek çok zor kafa karışıyor işlemci ram ekran kartı falan çok karışık işler😒

Yok 6lı power dan gelen kabloları bagliycam ve dönüştürücü alicam sonra inşallah basliycam.
Bu arada bende yavaş yavaş öğrenince sizin yerinizi doldururum buraya girer yardımcı olurum ama çok detay var öğrenmek çok zor kafa karışıyor işlemci ram ekran kartı falan çok karışık işler😒
O kadar da zor değil aslında ilham gelince kafada tutmak kolaylaşıyor .

O kadar da zor değil aslında ilham gelince kafada tutmak kolaylaşıyor .
Kardeşim yine yardımın gerekli oldu😯
Dx11 aldığım kart güncelleme yapmak istedim amd sitesinden yaparken bitti ama dondu baya dondu kapatıp açtım ama açılınca birdaha görüntü gelmedi eski kartı taktım sorunsuz çalıştı ama yeni aldığım güncellemeden sonra ekran gelmedi ama pc çalışıyor

Kardeşim yine yardımın gerekli oldu😯
Dx11 aldığım kart güncelleme yapmak istedim amd sitesinden yaparken bitti ama dondu baya dondu kapatıp açtım ama açılınca birdaha görüntü gelmedi eski kartı taktım sorunsuz çalıştı ama yeni aldığım güncellemeden sonra ekran gelmedi ama pc çalışıyor
:)
Aldığınız arkadaş belki kartta arıza olduğunu söylememiş olabilir yani 150 TL HD 7850 İçin çok ucuz bir fiyat.
Belki de bu yüzden ucuza veriliyordur.
Kartı arkadaştan aldığınızda arkadaş ile beraber deneseydiniz keşke.

:)
Aldığınız arkadaş belki kartta arıza olduğunu söylememiş olabilir yani 150 TL HD 7850 İçin çok ucuz bir fiyat.
Belki de bu yüzden ucuza veriliyordur.
Kartı arkadaştan aldığınızda arkadaş ile beraber deneseydiniz keşke.
Yok denedik beraber yalniz ben karta kendim güncelleme yaparken böyle birşey oldu

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı