R7 250'ye 300 Watt PSU yeterli mi?

Dolunay Pazarcı

Hectopat
Daha fazla  
Sistemim:
AOPEN Z300-A 300 Watt PSU
Ram: DDR2 2+2 4GB 800MHz
İşlemci: Amd Athlon x2 7850 2.8GHz
Anakart: BIOSTAR N68SB-M2S

Ben bu sisteme Sapphire GDDR3 2GB R7 250 ekran kartı almak istiyorum, psu yeterli midir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
300 Watt'la kesin olarak çalışmaz mı? Yoksa çalışır ama sistemi zorlarsam PC falan mı kapanır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani 300 watt la bilgisayar açılmaz mı yada açılır zorlanıp fazla watt tükettiğinde mavi ekran vb. verip kapanır mı LOL oynıcam pek fazla zorlanacağını sanmıyorum.

Konu açarken yanlışlıkla 2 konu açmışım bi ara internetim gitmişti açacagım zaman bastım olmadı sanıp yenileyip tekrar basmıştım 2 konu açılmış. Neyse diğer konuya yöneticilerden biri yeterlidir yazmış. İyice kafam karıştı bütçem zaten anca bu ekran kartına yetiyor bunu alamassam r7 240 alıcam psu ya para veremem şuan R7 250 yi 300 watt psu ile kullanan biri varsa cevap yazarsa :) yada bu konuda iyi bir bilgisi olan biri açıklarsa sevinirim. Psu dediğim gibi gerçek 300watt ve daha önce Radeon HD3850 sorunsuz çalıştırdı.

O güç kaynagı %80 verimli olması lazım. Yeterli gelecektir.

Arkadaşlar kart geldi 2 hafta oluyo sıkıntı yok çalışıyor 300w psu r7 250 ye yetiyo çok araştırdım sonra almaya karar verdim eğer alıcak arkadaşlar varsa alsınlar sıkıntı yok çalışıyo... Kartta güzel far cry 3 ultrada takılamdan oynatıyo bf4 ü indiriyom şuan deneyince onuda yazıcam...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı