R7 260X 1920x1080 ne kadar gider?

Beni niye etiketledin ki? Ben ekran kartından hiç anlamam. AMD tarafında Akif Peköz bilgili birisi. Ekran çözünürlüğünü de söylersen daha iyi olur. Ben zamanında 1440x900 panel kullanıyordum daha sonra 1920x1080 panele geçtim.

Ben Sosyal'in sol kısmına pek bakmam. Bilgisayar Kurdu, Oğulcan Erişti, Akif Peköz'ü ve Yöneticileri bilirim sadece. Konularda kişilere değil yazdıklarına bakarım. Sana hangi konuda cevap verdim bilmiyorum.

@Tuna Yücer Çok iyi bir seçim yapmışsın. R7 260X, HD 7790'a denk bir karttır. Hatta neredeyse aynı kartlar diyebilirim. Sadece R7 260X daha güncel. Güncelliğe önem vermiyorsan HD 7790 + İ3-4150 de alabilirsin ancak ben önermem. Güncel kalmak her zaman iyidir. Soruna gelecek olursak R7 260X şuan çoğu oyunu 1080p ultra ayarlarda ( bazılarında AA kapalı ) 25 FPS + verebilen bir kart. Çözünürlüğü düşürmeden 2-4 yıl arası gideri var diye düşünüyorum. :)

Bütçeni arttırıp daha iyisini alabilirsin. Tavsiyem bu vakitten sonra R9 270 Ve GTX 750 Ti aşşağısı alınmaz. Yeni oyun motorları çıkıyor. Yeni konsollardan dolayı konsol ve pc grafiğini aynı tutmaya çalışıyorlardı, PS3 ve Xbox 360'da kötü pc'de iyi yapamazlardı, bu yüzden rekabetten dolayı aynı yapıyorlardı grafikleri hemen hemen. Tabi pc her zaman öndedir. Yeni konsollar çıkınca grafiklerde arttı yeni oyun motorlarına geçildi. Bu yüzden R9 270 almanı öneririm. Eğer ki paran yetmeyecekse R7 265 al, onun aşağısına düşme bana kalırsa.
R9 270 Turboduo.
Powercolor R9 270 Turboduo Gddr5 Oc 2Gb 256Bit Amd Radeon Dx11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

R9 265 Turboduo.
R7 265 TurboDuo GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı