R7 260X vs GTX 750 TI

Sizce Hangisi?

• Sapphire HD6850

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    18

Alper5758999

Hectopat
Daha fazla  
Herkese Merhaba;
Daha önce toplayacağım bilgisayar hakkında bir konu açmıştım. Bu sefer 3 ekran kartı arasında kaldım. Bu ekran kartları "Sapphire HD6850", "ASUS R7 260X O.C" ve "MSI GTX750Ti TwinFrozrGaming". Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sinerjiden r7 265 alabilirsiniz. Bu üçünden de daha iyidir. PSU'nuz uygunsa tabi.

Aralarından HD 6850'yi direk eleyin eski ve vadesini doldurmuş bir kart. R7 260X ve GTX 750 Tİ arasandan 750Tİ daha performanslı ve güç konusunda tasarrufludur. Ayrıca Asus'un bazı 260X modelleri DirectCU soğutmalı değil ve dikkatli bakılmazsa fark edilmiyor. Üç kart arasından en alınabilir kart MSI GTX 750 Tİ.

Aralarından HD 6850'yi direk eleyin eski ve vadesini doldurmuş bir kart. R7 260X ve GTX 750 Tİ arasandan 750Tİ daha performanslı ve güç konusunda tasarrufludur. Ayrıca Asus'un bazı 260X modelleri DirectCU soğutmalı değil ve dikkatli bakılmazsa fark edilmiyor. Üç kart arasından en alınabilir kart MSI GTX 750 Tİ.

Biraz araştırdım ve senle hemfikirim Gtx 750 Ti alınmalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz araştırdım ve senle hemfikirim Gtx 750 Ti alınmalı.
Seçenekler arasında en iyisi diyebilirim. Çünkü ucuza 260X yok piyasada Asus diye o kadar para dökülecek birçok modelde de DirectCU bile yok bildiğimiz heatsink ve 2 fandan ibaret bakır boru falan hayal. Performans olarak aşırı derece fark olmasa da GTX 750 Tİ zirvede.

Aralarında 5-6 tl gibi bir fiyat var. Msi TF4 kullanmasaydı alınırdı. Ayrıca biryerde Asusun 1-5 fps arası performans farkı olabileceğini okumuştum. Bence Asus alınmalı.

O referans kart ile arasındaki fark olabilir belki. Çünkü kullandıkları GPU' lar aynı olduğundan O.C olmadığı sürece birbirine çok çok yakın performans vereceklerdir.

O referans kart ile arasındaki fark olabilir belki. Çünkü kullandıkları GPU' lar aynı olduğundan O.C olmadığı sürece birbirine çok çok yakın performans vereceklerdir.

Asusun msi karşısında 1-5 fps fazla verebileceğini okumuştum. Kesin mi bilmiyorum. Forumda kime sorsanız Asus önerecektir 60 dereceye kadar fanları çalışmıyor günlük işleri yaparken vs. fanlarınız dönmez bu da faturanıza yansır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı