R7 265 Battlefield 3 Videolu FPS Testi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistem :

Çözünürlük : 1920x1080
Ayarlar : Ultra Yüksek

Sistem :
GPU : PowerColor R7 265
CPU : AMD FX X6 6350 3.9GHz
RAM : Crucial 4GB 1600MHz CL8
PSU : Cooler Master RC-430 Dahili 500w
HDD : Toshiba 500GB 7200Rpm​

Dostum bu kadar ince kelimelere gerek yok. Normal bir insan fanın nereye hava üfleyeceğini anlayabilir.

Bunun üstesinden gelebilirsin :) Dana güveniyorum :)
Sen koskoca Bilgisayar Kurdu'sun :D Technopat'a kayıt olmadan önce seni takip ediyordum, öyle her şeyi ayrıntının ayrıntısının ayrıntısına kadar bilen bir kişisin :) Onu fark ettim..
Mesela benim 1 ay önce bütçem 1000TL idi, konu açtım. APU sistem toplamıştım, ismini hatırlamadığım bir admin demişti ki : Bu ne, tamamen çöp sistem bu. Bütçen bu kadarsa APU sistemlere yönel. HI-LEVEL bellek koymuşsun bir de, ne zamandır alınıyor onlar ?

Dostum bu kadar ince kelimelere gerek yok. Normal bir insan fanın nereye hava üfleyeceğini anlayabilir.

Bunun üstesinden gelebilirsin. :) Sana güveniyorum. :)

Beklediğimden çok daha kolay hallettim. Takması 20 saniye sürdü. :)

P_20150720_152220_1_p.jpg

P_20150720_153433_1_p.jpg

Evet hepsi bu kadar basitti. :) Hayırlı olsun yeni fanın.
İnternette takılırken kasayı elliyorum, yalan söylemiyorum ama elim üşüyor. Evet, üşüyor. :D Egzoz fandan çok sıcak bir hava üflüyor. Oradan sıcak hava çıkınca mutlu oluyorum, fan almadan önce o kadar sıcak hava içinde kalıyordu. :( Egzoz fanı sen bana taktırdın, çok teşekkürler. :D

Not: Gülücük işareti koyacağın zaman nokta koymuyorsun, beni bu sebepten dolayı yasakladılar. Dikkat et istersen. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı