R7 265 Battlefield 3 Videolu FPS Testi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistem :

Çözünürlük : 1920x1080
Ayarlar : Ultra Yüksek

Sistem :
GPU : PowerColor R7 265
CPU : AMD FX X6 6350 3.9GHz
RAM : Crucial 4GB 1600MHz CL8
PSU : Cooler Master RC-430 Dahili 500w
HDD : Toshiba 500GB 7200Rpm​

Dostum bu kadar ince kelimelere gerek yok. Normal bir insan fanın nereye hava üfleyeceğini anlayabilir.

Bunun üstesinden gelebilirsin :) Dana güveniyorum :)
Sen koskoca Bilgisayar Kurdu'sun :D Technopat'a kayıt olmadan önce seni takip ediyordum, öyle her şeyi ayrıntının ayrıntısının ayrıntısına kadar bilen bir kişisin :) Onu fark ettim..
Mesela benim 1 ay önce bütçem 1000TL idi, konu açtım. APU sistem toplamıştım, ismini hatırlamadığım bir admin demişti ki : Bu ne, tamamen çöp sistem bu. Bütçen bu kadarsa APU sistemlere yönel. HI-LEVEL bellek koymuşsun bir de, ne zamandır alınıyor onlar ?

Dostum bu kadar ince kelimelere gerek yok. Normal bir insan fanın nereye hava üfleyeceğini anlayabilir.

Bunun üstesinden gelebilirsin. :) Sana güveniyorum. :)

Beklediğimden çok daha kolay hallettim. Takması 20 saniye sürdü. :)

P_20150720_152220_1_p.jpg

P_20150720_153433_1_p.jpg

Evet hepsi bu kadar basitti. :) Hayırlı olsun yeni fanın.
İnternette takılırken kasayı elliyorum, yalan söylemiyorum ama elim üşüyor. Evet, üşüyor. :D Egzoz fandan çok sıcak bir hava üflüyor. Oradan sıcak hava çıkınca mutlu oluyorum, fan almadan önce o kadar sıcak hava içinde kalıyordu. :( Egzoz fanı sen bana taktırdın, çok teşekkürler. :D

Not: Gülücük işareti koyacağın zaman nokta koymuyorsun, beni bu sebepten dolayı yasakladılar. Dikkat et istersen. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı