R7 265 Eskidi mi?

Erdemm5

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Geçen gün bir arkadaşımla sohbet ederken dedim ki, "Bende R7 265 var" arkadaşımda bana aynen şöyle dedi "O kart eskidi artık at çöpe" dedi arkadaşlar. Gerçekten bu kart eskidi mi? Miladı doldu mu?

İşte böyle cahil insanlara güvenip ekran kartı alanlar pişmanlık yaşıyor. Her zaman forumlara başvurun. R7 265 gayet mükemmel bir kart. Ben kullanıyorum. GTA V - High-Very High 35+ Fps akıcı şekilde oynuyorum. En az 30 fps gördüm. Şu an piyasada olan bütün oyunları rahatlıkla açar ama hepsi yüksek ayarda olmaz tabi ki. Giriş seviyesi bir kart değil kesinlikle. Orta-İyi derecede bir kart. Assasins Creed Unity gibi oyunları Ultra'da açan bir kart. Eğer bütçeniz o karta yetecek kadarsa gidin ve R7 265 alın mutlaka...

İşte böyle cahil insanlara güvenip ekran kartı alanlar pişmanlık yaşıyor. Her zaman forumlara başvurun. R7 265 gayet mükemmel bir kart. Ben kullanıyorum. GTA V - High-Very High 35+ Fps akıcı şekilde oynuyorum. En az 30 fps gördüm. Şu an piyasada olan bütün oyunları rahatlıkla açar ama hepsi yüksek ayarda olmaz tabi ki. Giriş seviyesi bir kart değil kesinlikle. Orta-İyi derecede bir kart. Assasins Creed Unity gibi oyunları Ultra'da açan bir kart. Eğer bütçeniz o karta yetecek kadarsa gidin ve R7 265 alın mutlaka...
Yorumunuz için teşekkür ederim. Zaten R7 265 kullanıyorum bende satın almıştım önceden. Arkadaşım öyle deyince aklım karıştı size danışmak istedim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı