R7 265 Mi ? GTX 750Ti Mi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

qdpooL'16

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Arkadaşlar 500-550 lira bütçe var hangi ekran kartını önerirsiniz ? İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
R7 265, 360'tan daha performanslıdır.
R7 370> R9 270 > R7 265 > GTX 750 Ti > R7 360

GTX 750 Ti daha az güç tüketen eğer O.C yaparsanız daha fazla performans elde edebileceğiniz bir kart.

Ben olsam GTX 750 Ti alırdım.

GTX 750 Ti daha az güç tüketen eğer O.C yaparsanız daha fazla performans elde edebileceğiniz bir kart.

Ben olsam GTX 750 Ti alırdım.
Şaka mı yapıyorsunuz? R7 370 daha yeni çıktı. Yeni nesil olmasından bir yana testlerde GTX 960 a yaklaşıyor. r7 265 bile GTX 750 ti ı geçerken siz halen nasıl onu önerebiliyorsunuz? WatDaFak kardeşim testlerde en yüksek performansı almak için ekran kartları zaten O.C ediliyor. Sence bilerek mi böyle gösteriliyor o kart?

Şaka mı yapıyorsunuz? R7 370 daha yeni çıktı. Yeni nesil olmasından bir yana testlerde GTX 960 a yaklaşıyor. r7 265 bile GTX 750 ti ı geçerken siz halen nasıl onu önerebiliyorsunuz? WatDaFak kardeşim testlerde en yüksek performansı almak için ekran kartları zaten O.C ediliyor. Sence bilerek mi böyle gösteriliyor o kart?
Testlerde O.C edilmiyor. Edilseydi eğer BF4'te 40 FPS değil 55-60 FPS görürdük. O.C edilerek paylaşılırsa hile katılmış olur. Çünkü her 750 Ti aynı O.C performansına sahip değildir.

Ben size ilk olarak R7 370 önerecektim zaten, ancak paranız yeterli değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı