R7 265 sistem Valorant kaldırır mı?

Bende senin sistemine yakın bir sistemle oynuyorum.
Intel Core 2 Quad 6600 2.4GHz
R7 250.
DDR2 4 GB RAM (RAM'i sonradan 8 GB'a yükselttim). Bazen çok rahat hiç kasma olmuyor 50-60 FPS arası alıyorsun bazen de çok fazla FPS düşüşü ve drop yiyorsun. Bir gün iyi bir gün kötü oynatıyor. RAM'i yükselttikten sonra anlık droplar çok azaldı ama ara ara yine çıkıyor. FPS ve drop, yüksek ranklara çıkmanı çok zorlaştırır ama oynatır mı diyorsan oynatır (arada droplar yüzünden raundu kaybedip sinir olacaksın).

Bende senin sistemine yakın bir sistemle oynuyorum.
Intel Core 2 Quad 6600 2.4GHz
R7 250.
DDR2 4 GB RAM (RAM'i sonradan 8 GB'a yükselttim). Bazen çok rahat hiç kasma olmuyor 50-60 FPS arası alıyorsun bazen de çok fazla FPS düşüşü ve drop yiyorsun. Bir gün iyi bir gün kötü oynatıyor. RAM'i yükselttikten sonra anlık droplar çok azaldı ama ara ara yine çıkıyor. FPS ve drop, yüksek ranklara çıkmanı çok zorlaştırır ama oynatır mı diyorsan oynatır (arada droplar yüzünden raundu kaybedip sinir olacaksın).
teşekkürler dostum, bende drop olacağını sanmıyorum çünkü ddr 3 bir ram olacak ve ekran kartıyla işlemci daha üst model olacak dediklerimi yanlış anlama tahmin yapıyorum sadece. sanırsam fps fazla olacaktır bende, sen hangi ayarlarda oynuyorsun, bu arada sistemi aldıktan sonra eğer alabilirsem dönüş yapıcam.
teşekkürler dostum, bende drop olacağını sanmıyorum çünkü ddr 3 bir ram olacak ve ekran kartıyla işlemci daha üst model olacak dediklerimi yanlış anlama tahmin yapıyorum sadece. sanırsam fps fazla olacaktır bende, sen hangi ayarlarda oynuyorsun, bu arada sistemi aldıktan sonra eğer alabilirsem dönüş yapıcam.
+overclock az miktar oc yapmayı düşünüyorum.

Teşekkürler dostum, bende drop olacağını sanmıyorum çünkü DDR 3 bir RAM olacak ve ekran kartıyla işlemci daha üst model olacak dediklerimi yanlış anlama tahmin yapıyorum sadece. Sanırsam FPS fazla olacaktır bende, sen hangi ayarlarda oynuyorsun, bu arada sistemi aldıktan sonra eğer alabilirsem dönüş yapacağım.

+Overclock az miktar OC yapmayı düşünüyorum.

Umarım drop, FPS düşüşü yaşamazsın ciddi anlamda insanın sinirini bozuyor. Low ayarlarda ve 1366 X 768 çözünürlüğünde oynuyorum. Çözünürlüğü değiştirsem de FPS'imi pek etkilemiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı