R7 265 sistem Valorant'ta WattMan hatası veriyor

ogzkagan

Hectopat
Makaleler
1
RAM
8 GB 3000MHZ
Ekran kartı
ASUS R7 265 2GB
Anakart
ASUS H510M-K
İşlemci
i3 10105F
Dying Light 2, bigtıme, metro, CS2 oynuyorum sıkıntı olmuyor ama Valorant'a gelince WattMan hatası veriyor.

WHQL driver indirin.

Zaten onu kullanıyorum.

Başka çözüm önerisi olan yok mu?

@anılDLL hocam yardımcı olur musunuz hala donma olayını yaşıyorum. Bazen ana menüdeykende donuyor.

@anılDLL hocam yardımcı olur musunuz hala donma olayını yaşıyorum. Bazen ana menüdeykende donuyor.

Ya bilen kimse yok mu kocaman forumda.

Son düzenleme:
Zaten onu kullanıyorum.

Başka çözüm önerisi olan yok mu?

Ya bilen kimse yok mu kocaman forumda.

Hocam ben AMD kartımı 2022 yılında sattım NVIDIA bir karta geçtim maalesef çözümünü bilmiyorum.

Hocam çok eski bir ekran kartı bende de R7 250 var artık idare etmiyor tavsiyem yeni sistem toplayın bende yakında yeni sisteme geçmeyi düşünüyorum.

Hocam imzadaki sistemi topladım ancak ekran kartına bütçe yetmedi. Beni biraz idare etmesi lazım yazın zaten yerim hazır çalışacağım. O zaman hiç yoktan bir 2060 çeker yoluma bakarım. Zaten 900p de kullanacağım için içim rahat. Çok ucuza topladım 3000 TL'ye.

Hocam imzadaki sistemi topladım ancak ekran kartına bütçe yetmedi. Beni biraz idare etmesi lazım yazın zaten yerim hazır çalışacağım. O zaman hiç yoktan bir 2060 çeker yoluma bakarım. Zaten 900p de kullanacağım için içim rahat. Çok ucuza topladım 3000 TL'ye.
Hocam wattman başka sebeplerden dolayı olabilir ramler sistem ile uyumlu mu Cl değeri vesaire.

RAM frekansı ile alakalı olduğunu yazanlarda olmuş biosta bununla ilgili bir ayar vardı RAM frekans değerini tam alınmadığı zaman yapılıyordu onu kapatıp RAM'in tam performansta çalışmasını değilde daha az performansta çalıştırıp deneyebilirsiniz.

BIOS güncellemesi varsa kontrol edin yükleyin vede chipset sürücüleri yüklü değilse yükleyip deneyin.
Kaynak link = Rehber: WattMan hatası

Hocam WattMan başka sebeplerden dolayı olabilir RAM'ler sistem ile uyumlu mu CL değeri vesaire.

RAM frekansı ile alakalı olduğunu yazanlarda olmuş BIOS'ta bununla ilgili bir ayar vardı RAM frekans değerini tam alınmadığı zaman yapılıyordu onu kapatıp RAM'in tam performansta çalışmasını değil de daha az performansta çalıştırıp deneyebilirsiniz.

BIOS güncellemesi varsa kontrol edin yükleyin ve de chipset sürücüleri yüklü değilse yükleyip deneyin.
Kaynak link = Rehber: WattMan hatası

BIOS güncellemesinden korkuyorum.
Sistemi yeni topladım ya güncelleme yaparken donarsa falan.

Yeni konular

Geri
Yukarı