R7 265 Sistem

Sisteminiz gayet güzel ilerleyen zamanlarda aynı ramden bir tane daha takarsınız. İsterseniz ekran kartını gtx 750ti yapabilirsiniz. İşlemciye overlock yapacaksanız cooler master t2 mini işlemci soğutucusu alabilirsiniz.

Öncelikle ekran kartını GTX 750 Ti yaparsan daha güzel performanslar elde edersin. Ayrıca işlemcin şuanda çok fazla satılan işlemciler arasında , stokta yok ise G3420 alabilirsin. (Ama yaklaşık 10$ daha pahalı bir işlemcidir.) İlerleyen zamanlarda aynı bellekten bir adet daha takarsan kaliteli bir oyun performansı elde edersin.

Öncelikle ekran kartını GTX 750 Ti yaparsan daha güzel performanslar elde edersin. Ayrıca işlemcin şuanda çok fazla satılan işlemciler arasında , stokta yok ise G3420 alabilirsin. (Ama yaklaşık 10$ daha pahalı bir işlemcidir.) İlerleyen zamanlarda aynı bellekten bir adet daha takarsan kaliteli bir oyun performansı elde edersin.
Evet arkadaşın dediği gibi stokta yoksa G3420 öneririm. Şahsen ben kullanıyorum gayet iyi bir performansı var ve windows puanı 7.6'dır.

R7 265 ile gtx 750ti arasında pek bir fark yoktur. Ben şahsen gtx 750ti öneriyorum çünkü 2 kartı da test etme imkanım oldu ve bf4 ultrada gtx 750ti 3 fps daha fazla verdi.

R7 265 ile gtx 750ti arasında pek bir fark yoktur. Ben şahsen gtx 750ti öneriyorum çünkü 2 kartı da test etme imkanım oldu ve bf4 ultrada gtx 750ti 3 fps daha fazla verdi.
Dostum R7 265 ile GTX750ti kartları arasında 5-10 fps oynama farkı vardır. R7 265 kartı biraz daha üstündür ama düşük güç tüketimi ve yeni mimari olduğu için GTX750ti önerilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı