R7 265 sistemi oyun için geliştirme

ismetisgor

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ,

Benim elimde bir sistem var bu sistemle The Withcher 3 'ü sanırım 30 fpslerde oynayabiliyorum. Fakat bazı oyunlarda kasma hissediyorum. İşlemcimden kaynaklandığını düşünüyorum. Tabiki bu sadece bir teori... Sizler daha iyi bileceğiniz için burada sormak istedim. İşte sistemim,

Başlıksız-1.jpg

Diğer ,

Cooler Master marka bir sıvı soğutu var.
Güç kaynağım sanırım 500 W ürün no olarak şu söyleniyor kendi üstünde : rs-500-pcap-I3 üstünde büyük 500 yazıyor...
Monitörüm : 18.5 '' Philips 192 EL2SB LEB BLACK
Kasa : Ne olduğunu bilmiyorum baya eski minik bişey :D
Ses : 2+1 Logitech var 4-5 senelik. Genelde kulaklık kullanıyorum oyunlarda.

Evet arkadaşlar sorum başlıktada yazdığı gibi daha iyi bir oyun deneyimi alabilmek için bu sisteme ne yapmak lazım ? Ekran kartı hariç tavsiyelerinizi bekliyorum zira taksiti henüz bitmedi. (ciddiyim)

Ekran kartı hariç bu sistemi bizim buradaki bir bilgisayarcı abi dizdi. Ekran kartını ben internetten performans-fiyat olarak baktım ve karar verdim. 520 ₺ gibi bi rakama almıştım. Sistemi dizen kişi anakartın çok iyi olduğunu söyledi ben pek anlamıyorum sizcede öylemi ? Ben işlemci ve monitörümü değiştirmeyi düşünüyodum fakat bilmeden etmeden iş yapmak istemedim ve burdan sormaya karar verdim. Orta seviyenin biraz üstünde bir sistem yapmak istiyorum.

Teşekkürler !

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı