R7 265 ve G3258 Sistemi Battlefield 1 için Yükseltme

BLueViper

Kilopat
Daha fazla  
R7 265 2GB ekran kartım mevcut, yanında G3258 4.5 overclock olarak kullanıyorum ve 6 GB RAM bulunuyor (1333 MHz anakart 1600 MHz destekliyor.) Battlefield 1 oynuyorum fakat FPS drop yaşıyorum single player oynadığımda problem yok, multiplayer oynuyorken FPS baya düşüyor. 64 kişilik sunuculara FPS kaybından giremiyorum ve özellikle çatışma anında kontrol edilemiyor. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim, iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemciniz yetmiyor. İ5 4460 alın sorun çözülür ekran kartı yükselmesine gerek yok. Ramide 8 gb a tamamlarsanız yeterli şimdilik.

Sorun bugün testini yaptım Gta 5 te de yaşanıyor. Benchmark testinde ortalama 60-70 max 110 Fps değerlerini görüyorum fakat yarım saniyelik takılmalar yaşanıyor. Lütfen bu konuda yardımcı olun çok sinir bozucu bir durum. @KABAMSI belirttiğiniz gibi işlemciden kaynaklanıyor olabilir fakat 1150 soket bulunduğu için örnek veriyorum alacağım i7 4770 işlemci nereye kadar götürür sonuçta eski nesil.

İ7 4770 sizin ekran kartınızın 10 gömlek üzerisinde olduğu için onu almanız gereksiz olur. Ekran kartınızı yükseltirseniz 1060 1070 seviyesine ozaman alabilirsiniz 4770 i. Şimdilik daha öncede dediğim gibi anakart soketinize uygun i5 modellerine bakın özelliklede 2.ele yönelin sorunuz çözülecek. Ram minimum 8gb gerekli btf1 için.

Cpu %100 Gpu %30-40 civarında seyretmekte, örneğin ileride ekran kartımı rx 480 yapacak olursam hangi işlemciyi tercih etmeliyim anakartı da değiştirmek pek istemiyorum.

Sizin takılmalar g3258 işlemciden kaynaklı. 2 çekirdek 2 izlek bir işlemci olduğu için GTA 5'te takılma yapıyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı