R7 2700 ve RX 570 Sistemde ekran gidip geliyor

TNyks

Hectopat
Arkadaşlar bugün ekran kartı ve işlemci değiştirdim başıma böyle bir olay geldi. Çözümünü veya nedenini bilen varsa yazabilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistem özellikleri;
İşlemci: Ryzen 7 2700
Ekran kartı: RX 570 8 GB OC
Anakart: ASUS B450M-K
RAM: 3000MHz 8 GB
Mönitör: AOC G2460VQ6

Arkadaşlar bugün ekran kartı ve işlemci değiştirdim başıma böyle bir olay geldi. Çözümünü veya nedenini bilen varsa yazabilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistem özellikleri;
İşlemci: Ryzen 7 2700.
Ekran kartı: RX 570 8 GB OC.
Anakart: ASUS B450M-K.
RAM: 3000MHz 8 GB.
Mönitör: AOC G2460VQ6.

Sürücü yüzünden olduğunu düşünüyorum. Ekran kartı Driver'ını güncelleyebilirsiniz. Sürücünüz güncel ise 19.2.1 sürümünü kurup test etmenizi öneririm. RX 570 ilk satın aldığım zamanlar bende çat diye ekran kapanıyordu sürücüden dolayı olduğunu anlayınca rahatlamıştım.:D.
Sürücü yüzünden olduğunu düşünüyorum. Ekran kartı Driver'ını güncelleyebilirsiniz. Sürücünüz güncel ise 19.2.1 sürümünü kurup test etmenizi öneririm. RX 570 ilk satın aldığım zamanlar bende çat diye ekran kapanıyordu sürücüden dolayı olduğunu anlayınca rahatlamıştım.:D.

Bu sorun sadece Apex Legends oyununda oluyorsa sorununuz kesinlikle sürücüden hatta.

HDMI ıyi taktigina emin misin?
kanka eminim kaç kere kontrol ettim bilemezsin

Bu sorun sadece Apex Legends oyununda oluyorsa sorununuz kesinlikle sürücüden hatta.
kanka her oyunda aynı durumda banım vardı cevap veremedim kusura bakmayın
Ekran gittiği an "pıt" diye bir ses geliyor. O sesin nereden geldiğini farkedebildiniz mi?
monitörden geliyor
O ses sanırım monitörden geliyor ama arkadaş ne diyecek bakalım.
kanka banım vardı cevap veremedim kusura bakma monitörden geliyor

Kanka eminim kaç kere kontrol ettim bilemezsin.

Kanka her oyunda aynı durumda banım vardı cevap veremedim kusura bakmayın.

Monitörden geliyor.

Kanka banım vardı cevap veremedim kusura bakma monitörden geliyor.

Sistemi evdeki televizyona ya da başka bir monitöre bağlayıp test et. Sorun düzelmezse AMD 19.2.1 sürücüsünü kurup test et.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı