R7 2700X sistem yüksek sıcaklık değerleri

Kaka

Hectopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar, benim sistemim bu şekilde resmini paylaşacağım deepfake yaparken 6 saat açık kaldı. Mesela ekran kartı 60 70 işlemcim 85 derecelere kadar geliyor. Elimi uzattım da kasada bayağı sıcaklık hissediliyor. Normal mi sizce? Sıkıntı yaratır mı? Bayağı da fan var içinde ama on RGB'leri açmıyorum zaten kapalı duruyor.

IMG_20210408_063744.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamünaleyküm arkadaşlar, benim sistemim bu şekilde resmini paylaşacağım deepfake yaparken 6 saat açık kaldı. Mesela ekran kartı 60 70 işlemcim 85 derecelere kadar geliyor. Elimi uzattım da kasada bayağı sıcaklık hissediliyor. Normal mi sizce? Sıkıntı yaratır mı? Bayağı da fan var içinde ama on RGB'leri açmıyorum zaten kapalı duruyor.

Eki Görüntüle 963375

MasterGel Pro ile termal macun yenileyin soğutucunuzda bir sorun var mı? Göz atın. Normal ama çok da düşük değil.

Ekran kartı normal ama işlemcininki fazla. Termal macun yenile. Olmazsa Fan değişimi yaparsın. Ayrıca kasanın yeri kötüyse açık bir alana koy.

Macunu yenileyim kasa masa altında duruyor sağ solu kapalı ama o kadar fan var yetersizmi kalıyor ki sıvı soğutucu alınmalı mı bilemedim
MasterGel Pro ile termal macun yenileyin soğutucunuzda bir sorun var mı? Göz atın. Normal ama çok da düşük değil.

Macunu yeniliyeceğim sorun olcani sanmıyorum RGB'li işlemcinin fani bayada fan var içinde ama bilemedim fazla da zorlamak istemedim kapattım ara verdim deepfake biraz

Geri
Yukarı