R7 350 sistemde Bluestacks'da "Ekran kartı driver güncelleyin" hatası

mertpivvo

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
1 aydır sorunsuz kullanıyordum sonra bir gün çalışmayı durdurdu ve böyle bir hata verdi.
Tekrar tekrar kaldırıp kurmayı denedim indirme bittikten sonra yine aynı hatayı veriyor.
Nox, ld Player, MEmu, GameLoop denedim. Hepsi çok kötü ve berbat, birinde oyun çöküyor diğerinde %99 da kalıyor ve yüklenmiyor öbürküsünde disk hızı çok düşük ve oyun perfromansı kötü. Açıkçası BlueStacks haricinde pek arternatifim kalmıyor en iyi oyun performansı veren BlueStacks.
Nasıl bu sorunu çözebilirim? DDU ile ekran kartı driverlarını kaldırıp tekrardan yüklemeyi denedim işe yaramadı.
Ekran Kartı: R7 350
i7 860.
8 GB RAM.
VT aktif.

Madem kimse sallamamış ekstra bluestacks kalitesinde program önereyim.
LDplayer arkadaşlar. Android 7 sürümü değil, Android 9 64 bit sürümünü yüklerseniz tatlı tatlı kullanırsınız. Nox android 9 denedim aynı zamanda oyun performansı kötüydü LDplayer kullanırken fps dalgalanması yaşamadım. Nox player kullanırken sürekli 40-50, 40-50 şeklinde hiç durmadan fps dönüyor ama LDplayer'da bluestacks performansı aldım diyebilirim tavsiye ederim. Bluestacks böyle saçma sapan driver hatası veriyorsa ve kullanamıyorsanız LDplayer en iyi arternatifiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı