R7 360 DVI to VGA görüntü gelmiyor

uaksaray68

Centipat
Monitörüm VGA girişli oldugu için DVI 24+1dönüştürücü aldım ve ekran kartından çalışmasına rağmen görüntü alamadım. TV'de HDMI ile denediğim de görüntü geldi. Araştırdığımda tek benim başıma gelmemiş, bu sorun çözüm nedir acaba? Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun benimde başıma geldi. Dvi-vga dönüştürücü hiçbir şekilde çalışmadı bende hdmi to vga alarak sorunu halletmiştim. Sizde aynısını yapabilirsiniz.
images

Büyük olasılıkla pasif bir dönüştürücü aldınız. Aktif bir dönüştürücü almanız gerekir. Birisi dijital(DVI) diğeri analog(VGA) olduğundan sistem görüntü vermiyor.
DVI - I 24 +5 modeli dijital ve analog destekliyor diye biliyorum sorun hallolur galiba öyle ne dersin hocam
Aynı sorun benimde başıma geldi. Dvi-vga dönüştürücü hiçbir şekilde çalışmadı bende hdmi to vga alarak sorunu halletmiştim. Sizde aynısını yapabilirsiniz.
images
Yarın bide DVI I modelini deneyip olmazsa bundan alacam hocam teşekkür ederim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı