R7 360 Performans Sorunu

dogancan toklu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bende r7 360 ekran kartı var. İlk aldığımdada bu problem vardı ama onu bi yöntemle geçici olarak çözebiliyordum şimdi format attım daha beter oldu onunla bile çözülmüyor artık. Çözüm yöntemim ise şuydu advanced system care programını kullanarak sistem en iyileme taraması yaptırıyodum ve her seferinde foregrounlocktimeout hatası alıp onu düzeltiyordum ama artık olmuyor. Oynadığım oyunlar daha kasmaya başladı formattan sonra. Neyden kaynaklandığı hakkında hiç bir fikrim yok.

Sistem özelliklerim:
asus a68 hmk:anakart
asus r7 360: ekran kartı
hıgh power 500 watt PSU üzerinde 80+ bronz felan yazmıyordu onun yerine 80+ effigy yazıyordu.
AMD a10 7890k işlemci
kignston 2400 MHz RAM

Yardımcı olursanız sevinirim.

Ekran Görüntüsü (1).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Bende r7 360 ekran kartı var. İlk aldığımdada bu problem vardı ama onu bi yöntemle geçici olarak çözebiliyordum şimdi format attım daha beter oldu onunla bile çözülmüyor artık. Çözüm yöntemim ise şuydu advanced system care programını kullanarak sistem en iyileme taraması yaptırıyodum ve her seferinde foregrounlocktimeout hatası alıp onu düzeltiyordum ama artık olmuyor. Oynadığım oyunlar daha kasmaya başladı formattan sonra. Neyden kaynaklandığı hakkında hiç bir fikrim yok.

Sistem özelliklerim:
asus a68 hmk:anakart
asus r7 360: ekran kartı
hıgh power 500 watt PSU üzerinde 80+ bronz felan yazmıyordu onun yerine 80+ effigy yazıyordu.
AMD a10 7890k işlemci
kignston 2400 MHz RAM

Yardımcı olursanız sevinirim.

Eki Görüntüle 190810
Oyunlardaki GPU, CPU vb. kullanım ve sıcaklıklarına bakın. MSI Afterburner vb. kullanabilirsiniz.

sorunun ne olduğunu anladım bir sistem toplama rehberinde ali abi şundan bahsetmişti monitörlerde dönüştürücü kullanırsanız bir miktar prformans kaybının olcağından bahsetmişti bende ki ekran kartında vga olmadığı için dvı dönüştürücü kullanıyorum ondan sıkıntı oluyorumuş

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı