R7 360'li sistem GTA V'de kaç FPS verir?

sandmanx07

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
// XEON E3 1230 3.20 GHZ // 16 GB RAM // ZOTAC GTX 770 2 GB // 256 GB SSD 500-550MB // WINDOWS 10 PRO //
H61 anakart.
i5-3470
MSI R7 360.
8 GB RAM soğutmalı G.Skill
19 inç monitör.

Bu sistem ile GTA 5 orta ayarlarda kaç FPS alırım?

R7 360 tek başına 1080p'de iyi performans veriyor. Monitörün de 19 inç olduğuna göre muhtemelen 900p. Doğal çözünürlükte ve orta ayarlarda akıcı oynasın. Ortadan daha düşük bir ayar sistemi oyun içerisinde yok zaten.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunda en düşük grafik seçeneği olarak normal bulunmakta bu da diğer oyunlardaki Low seçeneğine tekabül etmekte.
Biliyorum ama GTA 5'in Medium ayarının, PC'ye çıktığı dönem olan 2015 senesindeki herhangi bir oyunun Low/Ultra Low ayarına tekabül edeceğini düşünmüyorum. Yaşına rağmen taş gibi oyun.

Biliyorum ama GTA 5'in Medium ayarının, PC'ye çıktığı dönem olan 2015 senesindeki herhangi bir oyunun Low/Ultra Low ayarına tekabül edeceğini düşünmüyorum. Yaşına rağmen taş gibi oyun.
Bu görüntüyle alakalı değil, oyundaki minimum görüntü kalitesini ifade eden secenek Low yerine normal olarak isimlendirildi bi nevi pazarlama taktiği; bizim sengmentimizde düşük kaliteye yer yok izlenimi yaratmak için alınmış bir karar olduğu bariz ortada.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı