R7 370 2G mi yoksa GTX 750 Ti mi?

Dark Bird

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Uygun fiyatlı bir sistem topluyorum ekran kartı konusunda kararsızım, GTX 750 Ti mi daha iyi yoksa R7 370 2G'de mi daha da iyi performans alırım ?

Biraz daha bekleyip yeni kartlardan almanı öneririm. Aşağı yukarı aynı fiyatta olacak R7 370 ile RX 460.

Ben 750Ti derim. Eski diyenlere aldırmayın, 750Ti 9xx ailesine ait bir karttır. En son çıkan 7xx'li kart. 9xx'ların atası diyebiliriz. Hala bu kadar kullanışlı olması bu yüzdendir zaten. Ayrıca forumda 370 için ısınmadan tut FPS drop'a kadar bir ton şikayet duydum, 750Ti için bir elin parmağını geçmedi. Ama arkadaşlar gibi zaman varsa 460 beklenmeli yoksa 750Ti alınmalı bence.

merak ettiğim r7 370 uzun vadeli pc açık kalınca ısınmadan dolayı performans düşüşü yaşıyormu bu çok önemli bi nokta gtx 750 ti yaşatacağını sanmam ama r7 370 hakkında bilgim yok olan arkadaşlar yazsın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı