R7 370 4 GB Metro Exodus performansı

Oğuzhan18

Hectopat
Kendi sistemimde Metro serilerini bitirdim ve oyuna aşık oldum ama tek oynayamadığım. Kasacak diye indirmediğim Metro Exodus oyununu da indirmek istiyorum. 59-60 GB bir şeydi galiba. Boşa mı indirmiş olurum yoksa oynatır mı sizce? Sistemim:
Ekran kartı R7 370 4 GB.
İşlemci FX 4100 Quad Core 3.6 GHz.
RAM'lar 4+4 1600 MHz DDR3.
Monitör VX2458 Curved.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani dostum buradaki kimse YouTube'dan daha iyi bilemez. Test edilmiş sonuçları mı görmek istersin hiç sahibi olmadığı halde kafasından FPS atanlarımı dinlemek istersin. Kafasından FPS atanlara sallamıyorum kişisel almayın.
Ben şahsen YouTube'den gidip baktım ki tahminimce de doğru çıktı. Doğru ayarlar ile 30-35 oynayabilir. Üzerime alınmadım bu arada.

Ben şahsen YouTube'den gidip baktım ki tahminimce de doğru çıktı. Doğru ayarlar ile 30-35 oynayabilir. Üzerime alınmadım bu arada.

Dediğim gibi sahşınıza ya da diğer arkadaşların şahsına bir şey demem asla burada herkes zaman ayırıp birbirimize yardım ediyoruz. Aslında değinmek istediğim bu tarz konu başlıkları çok fazla açılıyor lütfen buraya konu başlığı açmadan önce bir YouTube'a göz atmak gerektiğini savunuyorum :)

Yeni konular

Geri
Yukarı