Çözüldü R7 370 aşırı düşük FPS veriyor ve kasıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yer
Hatay/Antakya
Sistemim:
Xeon E5450 3.00 GHz.
8 GB DDR3 RAM.
Foxconn G41MXE anakart.
Nitro R7 370 4 GB.
PSU: 350Watt.
PSU Watt değeri az olabilir ama Furmak Testinde vs hiç kapanma donma olmadı.

Oyunlarda çok düşük FPS alıyorum Minecraft oynarken bile ara ara donma giriyor ekran kartı sıcaklıkları 55 60 sıcaklık normal. İşlemci sıcaklığımda normal. Anakartım PCI Express 1.1 ama internetten baktım karşılaştırmalarına PCI Express 3.0 olsa bile çok fark etmiyor sorun nedir acaba? FurMark testlerinde her şey normal sıcaklık vs düzgün. İnternetten baktım diğer R7 370'lerle aynı performansı veriyor. Ama oyunlarda küçük küçük donmalar giriyor çok sinirimi bozdu. Driveri sildim yükledim eski sürüm yükledim olmadı.

Ekran görüntüsü 2021-04-29 133118.jpg

Çözüm
Sorunu çözdüm, driveri kendiniz veya Windows Update ile değil AMD'nin otomatik driver yükleyicisi ile yükleyin. Düzeldi sorunum.
Hocam V-Sync veya FPS sabitleyici kullanıp dönüş yapar mısınız? Minecraft için 70 FPS e sabitleyin lütfen.

Hocam V-Sync veya FPS sabitleyici kullanıp dönüş yapar mısınız? Minecraft için 70 FPS e sabitleyin lütfen.
Fps Sabitleyici Kullanmak İstemiyorum V-sync. Mesela Csgo oynuyorum ana menude fps sürekli değişiyor 30 40 80 120. Oyunda da böyle Ekran kartı 300 400 mhz de çalışıyor ekran kartı kullanımı oyunlarda %20 yi geçmiyor Ekran kartının bellek hızı 300 mhz de kalıyor normelde 1400mhz olması lazım sadece furmark testinde yukseliyor gpu kullanımı. Oyunlarda çok çok düşük

FPS sabitleyici kullanmak istemiyorum V-Sync. Mesela CS:GO oynuyorum ana menude FPS sürekli değişiyor 30 40 80 120. oyunda da böyle ekran kartı 300 400 MHz de çalışıyor ekran kartı kullanımı oyunlarda %20'yi geçmiyor ekran kartının bellek hızı 300 MHz de kalıyor normelde 1400MHz olması lazım sadece FurMark testinde yukseliyor GPU kullanımı. Oyunlarda çok çok düşük

O zaman grafikleri arttırın ekran kartına yük binsin. FPS'niz artabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı