R7 370 CS:GO Düşük FPS

anilcetin112

Hectopat
Yer
burdur
Daha fazla  
Meslek
acil tıp teknisyeni
i7 6700k
THERMALTAKE Water 3.0 CL-W107-PL12SW-A
Anakart MSI z170a M7 DDR4 destekli LGA 1151
RAM Kingston Hyperx Predator DDR 4 3000MHZ 16GB 4X4
SSD Crucial Micron Mx200 500GB
Harddisck Seagate SV35 1TB
KASA Aerocool Aero 800 4 fanlı 750W USB3'lü
Msi R7 370 4G AMD ekran kartı

Yeni aldım bilgisayarı, yeni formatlandı. Bütün driverler yüklü. CS:GO 20-30 FPS alıyorum. Ayarları en aza indirsem bile aynı.

i7 6700k
THERMALTAKE Water 3.0 CL-W107-PL12SW-A
Anakart MSI z170a M7 DDR4 destekli LGA 1151
RAM Kingston Hyperx Predator DDR 4 3000MHZ 16GB 4X4
SSD Crucial Micron Mx200 500GB
Harddisck Seagate SV35 1TB
KASA Aerocool Aero 800 4 fanlı 750W USB3'lü
Msi R7 370 4G AMD ekran kartı

Yeni aldım bilgisayarı, yeni formatlandı. Bütün driverler yüklü. CS:GO 20-30 FPS alıyorum. Ayarları en aza indirsem bile aynı.
O sisteme r7 370 olmamış gibi. 4g neden aldınız ki ? Çözünürlük nedir ? Ayarları mediuma alınca ne durumda?

1070 vardı fakat satıldı yerine bu takıldı idarelik. Bütün çözünürlüklerde sıkıntı devam ediyor. Yüksek yada düşük grafik ayarı fark etmiyor. Kulaklıgı denedim pek birşey fark etmedi. 20-50 arası değişiyo çok anorma değil mi sizcede. Witcher 3 de 40 fps alıyorum yüksek ayarlarda fakat cs go bir garip...

Bende R7 370 kullanıyorum aynı sorunla karşılaştığımı söyleyebilirim. Ses kartım güncel sanıyordum fakat değilmiş, güncelleyince sorun çözülmüştü.

Bana yardımcı olur musun z170a m7 gaming ana kart kullanıyorum. Delirmek üzereyim

Ses kartını msı sitesinden indirdim güncelledim ama işe yaramadı. :kararsız:

Ekran kartını çıkarıp onboard girişten bağlayıp değerleri yazar mısınız? Ben I3 6100 + HD530 ile 80+ fps alıyorum.

Ekran kartını çıkarıp onboard girişten bağlayıp değerleri yazar mısınız? Ben I3 6100 + HD530 ile 80+ fps alıyorum.
Şuan iş yerindeyim yarın yapıcam tesekkürler.

Arkadaşlar İntel Extreme Tuning Utility programı ile Benchmarking yaptım.Ne anlama geldiklerini bilmiyorum.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    133,5 KB · Görüntüleme: 154
Şuan iş yerindeyim yarın yapıcam tesekkürler.

Arkadaşlar İntel Extreme Tuning Utility programı ile Benchmarking yaptım.Ne anlama geldiklerini bilmiyorum.

Soyle yapin ekran kartiniza bagli olan monitor kablosunu anakartinkine baglayin artik Dual dvi mi kullanıyorsunuz ne kullaniyorsaniz sonra oyuna girip fps degerlerini yazin. Eger islemciye entegre kartiyla daha yuksek fps aliyorsaniz sikintibekran karti ile alakali demektir. Değilse başka çözüm arariz.

Anakarta taktığımda monitöre görüntü gelmiyor.

Emin değilim ama sanırım işlemcinin sadece 0.8 ini kullanabiliyorum bu yüzden olabilir mi?

Arkadaşlar dün gece abim wicther 3 diye bir oyun varmış sanırım onunla yüksek ayarlarda 40 fps aldığını söylüyor. Bugün bios güncel değilmiş onu güncelledim, yüksek performansa getirdim güç ayarını oyun acılmadan 300-500 fps oluyor takım seçmeden 200fps oluyor ama takım seçip oyun başladıgında 20-50 arası oluyor fps ayrıca botları atarsam oyundan biraz daha yükseliyor.

Anakarta taktığımda monitöre görüntü gelmiyor.

Emin değilim ama sanırım işlemcinin sadece 0.8 ini kullanabiliyorum bu yüzden olabilir mi?

Arkadaşlar dün gece abim wicther 3 diye bir oyun varmış sanırım onunla yüksek ayarlarda 40 fps aldığını söylüyor. Bugün bios güncel değilmiş onu güncelledim, yüksek performansa getirdim güç ayarını oyun acılmadan 300-500 fps oluyor takım seçmeden 200fps oluyor ama takım seçip oyun başladıgında 20-50 arası oluyor fps ayrıca botları atarsam oyundan biraz daha yükseliyor.
Arkadaşlar ek olarak suan boş mapta 100fps alıyorken 10 kadar bot atınca fps 10-20 ye düştü..

Arkadaşlar şimdi kendi Rise of the tomb raider + the witcher 3 wild hunt oyunlarını aynı anda açtım ultra ayarlarda 30-40 fps aldım aynı anda oyunlar açıkken msı gaming app uglulamasından ekran kartı kullanımı fulldü 1030 sanırım fakat cpu yine 800 sabitti. Sorunum bununla alakalı olabilir mi ? windows 8.1 kurmalımıyım ? Teşekkürler..

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı