R7 370 Ekran Kartı GTA 5 açar mı ?

Apex007

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba herkese,

Ben yakın bir zamanda ekran kartımı yakmamdan dolayı r7 370 ekran kartı almıştım.

Sistemim şu şekilde :

AMD Athlon x2 3.4 ghz işlemci
MSI R7 370 2 GB 256 Bit ekran kartı
Kingston 4 gb ram

Sorum şu: Bu sistemle GTA 5, Ryse:Son of a rome ve Total war Rome 2 oyunlarını 1080p'de kaç fps alırım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı yönünde bir sıkıntı olmaz istediğin performansı alırsın fakat işlemci darboğaz yapabilir.

Kingston HyperX Fury Red 8 Gb(4x2) 1600MHz DDR3 HX316C10FRK2/8

Bu RAM leri alsam olur mu acaba ? bildğim kadarıya ana kartım 1600 mhz kadar destekliyordu ve 2x2 ramlerde aynı marka model ama sadece farkı 1333 mhz aynı anda kullanabilrmiyim ?

oyunu açarsın açmasınada akıcı oynamak için ayarları normale alman gerekir o zaman 25fps felan alabilirsin ortalama tabi bu kesin bilgi deil youtubede ekran kartının gta 5 testleri vardır onlara bak.

pardon işlemcimi karıştırmışım şu an kullandığım bilgisayarın işlemcisini yazmışım:Damd athlon x4 860 k peki bu sistemle kaç fps olur ? Yanında da 4x2 kingston savage 1600 mhz cl 9 ram ile ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı