R7 370 FPS Düşme Sorunu

HyperıonFury

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar ben daha bugün R7 370 Sapphire 4 GB sürümünü aldım oyunlarda aşırı fazla takılma alıyorum hele ki GTA 5'de Battlefield 4'de de aynı sorun var ama eski tip oyunlarda aşırı grafik gerektirmeyenlerde yok misal Skyrim'de bayağı az var. Saints Row 4'de yok gibi sistem tahminimce dar boğaz oluyor ama nedenini bilmiyorum bana upgrade'lemem gereken parçayı söyler misiniz?

Sistem:

R7 370
Pentium G3240
H81M-C 1151
1333 Mhz Kingstone 2x2 GB RAM

Yardımcı olursanız sevinirim :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Darboğaz söz konusu işlemcinizi degiştirin bide RAM'lere el atarsınız iyi olur. Bide anakartın soket yapısı 1151 değil 1150.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle işlemci ile ram sıkıntı. Takılmaların sebebi bu iki parçadan kaynaklı. Sana tavsiyem ortalama bir i3 (skylake 6.nesil) ve 8 gb ddr4 ram al. Tabi alırsan doğal olarak anakartıda değiştirmek zorunda kalacaksın. Şunuda unutmadan söyliyim. Dediğin oyunlar (Gta 5 ve BF4) birazda işlemciye yüklenen oyunlardır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı