R7 370 i5 3.40 GHz sistem FiveM oynatır mı?

nittle

Centipat
Daha fazla  
  • Ekran kartı: AMD R7 370 series 4 GB.
  • İşlemci: Intel i5 3.40 GHz.
  • RAM: 14 DDR3.

FiveM kaç FPS verir bilgisi olan yazabilir mi veya çok kasar mı? Diğer sorum ise oyun kasmasından dolayı bilgisayar bozulur mu veya oyun ağır bir oyunsa bilgisayar bozulur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:

FiveM kaç FPS verir bilgisi olan yazabilir mi veya çok kasar mı? Diğer sorum ise oyun kasmasından dolayı bilgisayar bozulur mu veya oyun ağır bir oyunsa bilgisayar bozulur mu?
Bilgisayar bozulmaz. En kötü oyun donar. Sisteminizin oyunu düşük ayarlarda kaldırabileceğini düşünüyorum.

Bilgisayar kasmadan dolayı falan bozulmaz, yüksek sıcaklık veya elektrik dalgalanmasında PSU kalitesiz ise bozulabilir. FiveM daha çok işlemci ve RAM ağırlıklı bir oyun. İşlemci 4 çekirdek ise maalesef iyi bir oyun deneyimi yaşayacağınızı zannetmiyorum. İşlemciniz kaçıncı nesil?

Son düzenleme:

Orta veya düşük grafiklerde rahatlıkla oynatacaktır. Ağır bir oyundan PC bozulmaz, oyunlar sayesinde PC'nin bozulması pcnde fan yoksa çok düşük bir olasılıktır, rahatlıkla oynayabilirsiniz. İyi forumlar.

Orta veya düşük grafiklerde rahatlıkla oynatacaktır. Ağır bir oyundan PC bozulmaz, oyunlar sayesinde PC'nin bozulması pcnde fan yoksa çok düşük bir olasılıktır, rahatlıkla oynayabilirsiniz. İyi Sosyaller.

Sağolasın hocam içimi rahatlattınız
Bilgisayar kasmadan dolayı falan bozulmaz, yüksek sıcaklık veya elektrik dalgalanmasında PSU kalitesiz ise bozulabilir. FiveM daha çok işlemci ve RAM ağırlıklı bir oyun. İşlemci 4 çekirdek ise maalesef iyi bir oyun deneyimi yaşayacağınızı zannetmiyorum. İşlemciniz kaçıncı nesil?
hocam eski pc de max işlemci-ekran kartı 70 derece görüyordu iyimidir PSU ise Codegen MX500 500W

Yeni konular

Geri
Yukarı