R7 370 ısınıyor

scorpiol

Kilopat
Merhaba ben GT 730 almıstım sattım 800 TL almıstım. Verım alamadım sattım. 400TL'ye ınternet kafeden 600 TL'ye bunu aldım. AMD R7 370 256 Bit DDR5 aldım oyunda harıka grafık verıyor ama Word of tank cok ses gelıyor. Özellikleri dusurdugumde mı az gelıyor ne yapabılırım degıstırsem?
Anakart H110M-D
DDR4 RAM 2400 16 GB.
İşlemcıde i5 7400 MHz.
Guc kaynagıda 350.
Sadece Word of tankda ısınıyor cok yuksek dokundum yanıyor :) yanmasını bekledım yanmadı ama o oyunu cok sevıyorum. Yenı ekran kartı önerir mısınız Hepsiburada oradan alacağım. Kredı ıle yardımlarınız için tsk ederım. Yoksa monitör mu alsam? Buyuk benım monitör 24 ınc ama eskı 5 sene oldu. Onu da önerir mısınız? 1500t kadar ekran kartı da 3000 TL kadar. Sadece Word of tank oynuyorum bir de metin2.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler i5'in hangi model işlemcisi o saat hızında çalışan işlemci ilk kez görüyorum neyse soruna gelecek olursak R7 370 genel olarak çok fazla ısınan bir kart ve kartınızı biraz bile zorlasanız hızlıca ısındığından dolayı fanlarınız onu soğutmak için daha hızlı çalışır eğer yapabiliyorsanız fanları bir kulak çubuğu ile yağlamak ya da fan değiştirmek işinizi görebilir ama ekran kartınızı değiştirmenize gerek yok zaten bu dönemde doların ve stok sorunundan dolayı çoğu kart olması gerekenden fazla fiyata satılıyor ayrıca sizin kartınız gerek yeni nesil oyunlar gerek eski nesil oyunları hiç zorlanmadan açar ve oynatır 2. sorunuza gelecek olur isek monitörünüzün özelliklerini söylerseniz daha rahat yardımcı olurum 🙂 örnek vermek gerekirse ben 10 yıldır aynı monitörü kullanıyorum Dell'in 4.3 oranına sahip çözünürlüğüne sahip 1280x1024 çözünürlüğüne sahip kare monitör kullanıyorum 75 Hz 1 ms gecikmeli hala çok iyi çalışıyor :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı