R7 370 NITRO Sistem Performansı

Hocam acıkcası arkadaşta bi pc var da özellikleri şunlar . Ben bu pc de oyunları nası oynarım bana ne kadar gider bu pc . Eğer admin arkadaşlar uygun görürse resimlerini de atarım kasanın .
ekran kartı : atı radeon hd 6790 1 gb 256 bit ddr 5
anakart : gigabyte ga990fxa ud5
işlemci : AMD FX 8350 .
ram : 8*2+8 toplam 24 gb ddr 3 kingston ram .
ssd : Kingston 120 gb 500/500 .
kasa : corsair 350 d
güç kaynagı :Thermaltake LP-700AL2NH
Harddisk : 4 TB seagate .

Neden hocam bana söylediği sistem ve özellikler bunlar bende sizlere biz soruyum dedim daha net acıklar mısınız size zahmet .

Neden hocam bana söylediği sistem ve özellikler bunlar bende sizlere biz soruyum dedim daha net acıklar mısınız size zahmet .

Çünkü arkadaşının sistemi birazcık dengesiz bir sistem olmuş. O paraya çok daha verimlisi toplanabilir. Bazı bileşenler çok abartı bazı bileşenler de çok düşük olmuş gibi.

Çünkü arkadaşının sistemi birazcık dengesiz bir sistem olmuş. O paraya çok daha verimlisi toplanabilir. Bazı bileşenler çok abartı bazı bileşenler de çok düşük olmuş gibi.
Hocam acıkcası bu pc nin fiyatı 2000 tl yani . Alınır mı alınmaz mı . Ben cs go lol falan oynuyorum daha cok online oyunlar yani yüksek ayarlarda bu pc bana 100 üstü fps saglar mı sizce .

Hocam acıkcası bu pc nin fiyatı 2000 tl yani . Alınır mı alınmaz mı . Ben cs go lol falan oynuyorum daha cok online oyunlar yani yüksek ayarlarda bu pc bana 100 üstü fps saglar mı sizce .

En mantıklı olanı, siz bize kendi bütçenizi belirtin bizde ona göre mümkün olduğunca sağlıklı bir tavsiye verelim. Öyle arkadaşlarının sistemini falan örnek gösterme, uzun vadede üzebilir seni.

Anladığım kadarıyla ''Oyun'' odaklı bir sistem topluyorsun. Bu yüzden işlemci yerine ekran kartına önem vermelisin. İ3 6100 ve r9 380 rahatlıkla işini görecektir.

Teşekkür ederim hocam bütcem o civar 2000-2500 civarı acıkcası hazır toplanmış pc oldugu icin söyledim. Peki kötü yani bunun icinden değişebileceğim parcalar varmı yoksa komple çöp mü .

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı