Çözüldü R7 370 sistemde "VGA no Signal" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Saers

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarda tarayıcı gezinirken aniden ekran titremesi ve yeşil dikey çizgiler oldu.
Daha sonra bilgisayara rest attım. İlk başta hiçbir şey yoktu. 5 dakika sonra tekrardan aynı şeyler oldu.
Bilgisayarın kasasına açıp RAM çıkarıp taktım. BIOS pilini çıkarıp taktım. Ama değişen bir şey olmadı. Bilgisayarın dahili ekran kartını kullanmaya çalıştım. Yine VGA no Signal hatası verdi.
Eksik bilgi varsa sorabilirsiniz.
Ekran kartı R7 370.
İşlemci i5 4460.

Ekran kartınız yanmış olabilir ama sade bu bir ihtimal. Daha bilgili arkadaşlar yazacaktır. Ben byanmıştır yazdım çünkü GPU yanması ile konu açanların çoğu senin yaşadığın gibi ekraninda garip şeyler çıktığını söylüyor.

Ekran kartınız yanmış olabilir ama sade bu bir ihtimal. Daha bilgili arkadaşlar yazacaktır. Ben byanmıştır yazdım çünkü GPU yanması ile konu açanların çoğu senin yaşadığın gibi ekraninda garip şeyler çıktığını söylüyor.d

Ekran kartınız yanmış olabilir ama sade bu bir ihtimal. Daha bilgili arkadaşlar yazacaktır. Ben byanmıştır yazdım çünkü GPU yanması ile konu açanların çoğu senin yaşadığın gibi ekraninda garip şeyler çıktığını söylüyor.
Dahili ekran kartını kullanirken niye görüntü gelmedi
Ben şahsen monitorun girişlerinde sıkıntı olduğunu düşünüyorum
Kablo sağlam onu da söyleyeyim.

Olduğum adresde yeni olduğum için monitör bulmam zor ama DVI kablo aldım. Yarın gelir. Monitorun diğer girişine takmayı düşünüyorum. Doğru olur mu?

Bir deyin fakat monitör komple bozuksa yenisini almak gerek. Bu deneyiminizle tekrar sonuç alamazsaniz yeni bir monitor almadan önce kasanıza net kafeye götürün orada bir denetin.

Bir deyin fakat monitör komple bozuksa yenisini almak gerek. Bu deneyiminizle tekrar sonuç alamazsaniz yeni bir monitor almadan önce kasanıza net kafeye götürün orada bir denetin.

Bilgisayara kabloyu aldım taktım. Ancak sadece güvenli modda açılıyor normalde açınca ASUS logosu gelip siyah ekranda kalıyor. Windows cokmesinden dolayi mi yoksa baska bir sebebi olabilir mi?

Bilgisayara kabloyu aldım taktım. Ancak sadece güvenli modda açılıyor normalde açınca ASUS logosu gelip siyah ekranda kalıyor. Windows cokmesinden dolayi mi yoksa baska bir sebebi olabilir mi?

Güvenli modda ekran kartının sürücüsünü devre dışı bırakın ya da micrasoftun adaptürü sürurücüsünü kurup açmayı deneyin.

Güvenli modda ekran kartının sürücüsünü devre dışı bırakın ya da micrasoftun adaptürü sürurücüsünü kurup açmayı deneyin.

Ekran kartı sürücüsünü kaldirdim düzeldi.

Ekran kartı driverı kurulurken bu program bilgisayarınızda çalışmıyor hatası verdi.
Ve bu arada bilgisayar hafif donuyor.
1636660464673.png

Daha önce başka bir program vardı o da yüksek bir şekilde CPU kullanıyordu sanırsam Windows çöktü format atmayı deneyeceğim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı