R7 370 Valorant düşük GPU kullanımı

CptnAktas

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Malatya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi günler arkadaşlar. Q9400 R7 370 4 GB 8 GB RAM'li sistemim var. Valorant'ta eskiden 90 FPS alıyordum. Şimdi 30-35 alıyorum. Ekran kartı kullanım oranım %5, 30, 40, 20, sürekli değişiyor. Bilgisayarcıya götürdüm, darboğaz vs. bir sıkıntı yok dedi. Niye böyle oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler arkadaşlar. Q9400 R7 370 4 GB 8 GB RAM'li sistemim var. Valorant'ta eskiden 90 FPS alıyordum. Şimdi 30-35 alıyorum. Ekran kartı kullanım oranım %5, 30, 40, 20, sürekli değişiyor. Bilgisayarcıya götürdüm, darboğaz vs. bir sıkıntı yok dedi. Niye böyle oluyor?

Driver ile alakalı olabilir. En son ne zaman güncellediniz?

En son sürüm ve bütün oyunlarda ekran kartım sabit kullanmıyor bir 5 oluyor bir 30 oluyor 0 falan da oluyor.

Ne zaman güncellediniz onu sormuştum. AMD'nin bir klasiğidir genelde hep bozuk driver yayınlarlar. O yüzden hep bir sürüm geriden gitmek gerekir AMD için. Ne zaman güncellediğinizi sorma sebebimde buydu.
Daha sonra AMD denetim masasından yüksek performans seçeneklerini de seçin.

Ne zaman güncellediniz onu sormuştum. AMD'nin bir klasiğidir genelde hep bozuk driver yayınlarlar. O yüzden hep bir sürüm geriden gitmek gerekir AMD için. Ne zaman güncellediğinizi sorma sebebimde buydu.
Daha sonra AMD denetim masasından yüksek performans seçeneklerini de seçin.

Dün güncelledim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı